• genelde kadınların kendilerini borçlu hissettiği bir erkekle sevişmesidir. tabii ki kadın bir şekilde erkeği istemiyorsa gerçekleşmez lakin normal zamanda bu kişiyle sevişme gibi bir niyeti yoksa bile bu kişinin ona yaptığı bir yardım, yataklık sonrası bazı kadınlarda bu his ortaya çıkar ve elinden gelen, hoşuna da giden ilk şeyi yapar. adamla sevişir. erkek bunun farkında olmaz genelde. zaten işin içinde seks olduğu zaman erkek hiç bir şeyin farkında değildir genelde. sonuca gider sadece. düşünce balonu homur homur diye doludur bu sırada.

edit: şimdi yazdığım başlığa baktım. oha lan. karmaya tecavüz sebebi vermişim. ama yeminle yeni farkına vardım bu durumun.
  • (bkz: namus borcu)
  • genelde türk erkek tüccarların sözlü senetleridir .
    dikkat ediniz borç isterlerken ellerinin altında neleri varsa mesela kendisi, kendisine ait uzuvları,karı,kızı,anası vs.. borç vereceğini tahmin ettiği kişinin önlerine sererler.
  • - sizin borcunuz 750 lira efendim
    + ne tarafa domalıyoruz?
    - buyrun sizi arka tarafa alalım
  • - iyi günler idil hanım..ben albank'tan arıyorum..
    - evet buyrun..
    - üç aylık gecikme söz konusu..ne zaman ödeme yapabilirsiniz..
    - yakın bir zamanda mümkün değil ne yazık ki..bu aralar biraz sıkışığım..
    - peki bankamızın kolaylıklarından faydalanmak ister miydiniz?
    - çok sevinirim..nedir?
    - valla ben, müdür bey, ekrem ve çaycı orhan abi sizin toplam borcunuza denk geliyoruz..
    - pardon?
    - seks diyorum seks..sevişmek falan..borç için yani..
    - !!?
    - ha bu arada güvenliğiniz ve en başta bizim güvenliğimiz için bu telefon konuşması kayda alınmıyor haberiniz olsun..
    - telefon şakası mı bu!?
    - biip..biip..biip..biip..
    - alo! aloo! tamam kabul ediyorum kapatmayın!
    - hehe..kapatmadım buradayım..isterseniz sadece asgari tutarı bana ödeyebilirsiniz..
    - toplam borcu ödemek istiyorum..
    - vay orospu!
  • muhsin bey filminde de kullanılmış bir yöntemdir. muhsin bey'in de yaşadığı apartmanın ahalisi içinden seçilen bir kişi, ev sahibi yaşlı madamı bu şekilde ikna ederek hem zam yapmasını engelliyor hem de birikmiş kiraları idare etmesini sağlıyorlardı.
  • (bkz: tezgah altı)
    bilumum ev, atölye ve dükkanların faydalı yüzeyi tezgahın alet edildiği espri.
    espri aşamasında kalıyordur umarım.
  • yıllar önce komşusunun karısına tecavüz eden bir adamın haberini okumuştum. köyün ihtiyar heyeti, cinayet işlenmesin diye; tecavüzcünün reşit olmayan kızının, mağdurenin kocasına ikinci eş olarak verilmesine hükmetmişti. yok lan 5000-6000 yıl önce filan değil, taş çatlasın 5-6 yıl önce okumuştum bu haberi ben. töre, namus borcu, et takası, kadınların çifte mağduriyeti filan. bunlar güzel şeyler...
  • bir zamanlar şehrazat'ta, onur bey'e borcunu seks yaparak ödemişti.
    (bkz: binbir gece)
hesabın var mı? giriş yap