• kendi egosuna başlık açan yazar beyanları. bize duyurmanın alemi ne yani şimdi bu durumu. kapat mesaj kutunu, kes goygoyu.

edit: "bir daha hiçbir erkekle başbaşa kalmayacak olmam" narsist feminenliği içeren başlık eksisözlük'çe şu an ki başlığa taşındı.
  • (bkz: bir date'e çıkmak) türkçe yeni kelimelerle gün geçtikçe zenginleşiyor.
  • başta ciddiye almaya çalıştım yine de alamadım.
    ön yargı yapmayım deyip entrylerine bakayım dedim: koç psikiloji mezunu olduğunu ileri sürdüğü, youtuber olmaya çalıştığı ki başka entrylerinde de gördüm.
    neden böyle bir kusma dürtüsüne sahip oluşunu da şu entryler ile özetleyebiliriz:yalnızlıktan kafayı yediği, orta yaş bulanımı yaşadığı, gold digger hayali kurduğu, femme fatale olduğunu iddia ettiği, buna rağmen sözlükten birileriyle buluşmak kadar ucuz bir şey olan tinder ile yalnızlığını örtbas etmeye çalıştığı vesaire vesaire yoruldum.

ama ana sebep kuşkusuz şurdaki entryde belirttiği üzere babasız büyümesi. ki sevgiye açlığını da şu cümlelerinde görebilirsiniz.
    eski ve klişe bir söz olsa da "kartallar kartallarla, kargalar kargalarla." sözü insan ilişkilerini özetleyen muhteşem bir cümle aslında. sevgilimizden ayrıldığımızda, dostumuzla aramız bozulduğunda ya da arkamızdan vurulduğumuzda hep suçu karşı tarafta ararız. kendimiz o kadar mükemmelizdir ki "nasıl yanlış yapar?" veyahut "nasıl gider?"
    ön yargının ne denli kötü bir şey olduğunu tekrardan gördüm böylece. zira başta popürlerlik arayan 20li yaşlarda bir ilgi orospusunun cümleleri olduğunu düşünürken, bunalıma çok ama çok yaklaşmış, sevgi açlığı çeken yalnız bir birey gördüm gibi. elbette ilk düşündüğüm şey olma olasılığı da var.

kendisi adına üzülmekle beraber hayatın karşısına iyi bir adam çıkarması dileğiyle.
    -yine de şunu söylemeli ki eğer etrafınızda kartalların olmasını istiyorsanız, en başta siz kartal olmalısınız. gidip de 1 aylık sevgili olduğunuz bir herifle eve* çıkarsanız daha çook lanet olası federaller pardon erkekler dersiniz.
  • benim bir arkadaşım var, kendisi şu an 40 yaşında, fiziksel olarak alışılmışın dışında iri bir kadın. zaten oldukça dikkat çekici (çok da olumlu anlamda değil maalesef) biri olmasına rağmen aşırı abartılı dekolteli kıyafetler, drag queen makyajı ve ortamdaki abartılı hareketleri yüzünden iticiden öte bir ürkütücülüğe ulaşmış vaziyette.

gece hayatını çok seven bu arkadaş son birkaç yıldır israrla 25 yaşındaki dj'lerle, 30 yaşındaki barmenlerle, clublarda, tinder'da rastgele tanıştığı saçma sapan tiplerle "one night stand" tadında takılıyor ve düzenli bir ilişkisi olmamasından şikayetçi.
    sürekli erkek cinsinin piçliğinden, herkesin kendisini kullanmaya çalıştığından, "ama neden hala evlenemediğinden" şikayet ediyor. tanıştığı her erkeğin kendisine "yazdığını" düşünüyor, facebook sayfasına çarşaf çarşaf ifşalar yapıyor, birilerine atarlanıyor.

nedense ilk entry'yi okurken aklıma kendisi geldi.

gerçekten de tacizciler, sapıklar, kötü insanlar var ve bu kişilerin kesinlikle savunulacak bir yanı yok ancak sürekli benzer tiplerle benzer tatsız olaylar yaşayan birinin de ben nerede hata yapıyorum diye kendine sorması lazım.
  • facebook iletisine yazacağı serzenişi, sözlükte başlık olarak açan "yazar" beyanatı.
  • bkz: efendi adam yerine piç erkek tercih edip "sikmeye çalışıyor" diye ağlamak...
hesabın var mı? giriş yap