şükela:  tümü | bugün
  • tmc filmin yeni dizisi yakında fox tv'de başlayacakmış
    fragmandan anladığım kadarıyla tutacağına pek ihtimal vermiyorum.

hep tekrar ediyoruz yıllardır hep aynı şeyler bu kafayı değiştirmek lazım :)
  • zaman mefhumunu kaybetmiş dizi. bunun yapımcısı yönetmeni 1978'den bi haber. ha bilmiyordunuz madem bi bilene sorsaydınız. fılm tamamıyla 1960-70 kostümleri saç kesimleri vsvs sahip ama 1978 yılında geçiyor güya;) baştan çökmüş dizi.
  • pınar deniz ve berk cankat'ın başrolde olduğu fakat isminden kaybeden dizi. berk cankat, seni seviyorum baby. umarım bu kez şeytanın bacağını kırarsın.
  • 5. bölümü göremez.
  • elbette (bkz: hatice aslan)
  • kadın anam izliyor. benim de arka planım oldu hâliyle. tek diyeceğim şey şarkı söyleyen kız yani pınar deniz'in sesiyle az biraz daha oynasalar freddie mercury tonu elde edebilirlermiş. ha gayret yiğitlerim biraz daha sabır.*
  • içerisinde bir adet ramiz karaeski ve selma hünel bulunduran dizidir.
  • cumartesi evde olunca takıldım aslında sıkılmadım da , pınar deniz yaşıtlarına göre seviyeli ve kaliteli çünkü , gazino sahneleri de bir değişik hava katmış ama flashbackteki kadının hikaye ezel’deki ramiz karaeski ve selma zamanlarından esinlenilmiş ruh benzetilmeye çalışılmış bilmiyorum inanılmaz andırdı. kenan birkan aradım hemen. hatta direkt esinlenme ama olsun.

edit : şimdi tekrarı var başından itibaren bakabildim , tutmasını dilerim hakkı yenmez umarım. esinlenme kötü olması demek değil, zaten o dönem sahneleri günümüzden çok güzel izlemek. umarım reyting kurbanı olmaz. pınar deniz de almila da cuk oturmuş. bakalım melike’nin kaderi nereye varacak. poyraz karayel’in sefer’i de tam olmuş inşallah devam eder.
  • rica edeceğim, zaman dizisi çekerken lutfen o yıllarda kullanilan kiyafetlere bir göz atın.
    1970'lerin sonuna dek gece klübü ve davetlerde tuvalet kullanılırdı. o dönemin kumaşları floral esintili. hiç olmadı o tarihin sahne temalı türk filmlerine göz atın.
    gerisi zaten şimdilik sarmaya başladı.