• kendi karımdan biliyorum...
    -bir kadın susuyorsa yarraaa yediniz- demektir.
    kadınların konuşamadıkları, konuşabildiklerinden kat kat fazladır.
  • kriz halindedir.
    ilk müdahale yapılıp, 112 aranmalıdır.
  • kesinlikle keyif alıyor demektir.
  • bir kadın siz kendisine bir şey söylediğinizde bağırıp çağırıyorsa normal karşılayın. siniri falan bozulmuştur fazla yüz göz olmayın.

bir kadın siz kendisine bir şey söyledikten sonra '' efendim ?? '' şeklinde bir soru yöneltiliyorsa o size söylediğiniz şeyi tekrar gözden geçirmeniz için ek bir süredir. bunu mutlaka kullanın.

bir kadın siz kendisine bir şey söyledikten sonra size direk daldıysa onu sakinleştirmeye çalışıp daha sonra kaçın ve canınızı kurtarın.

bir kadın siz kendisine bir şey söyledikten sonra susuyorsa bilin ki o kadın manyakdır. merak etmeyin, o sizi bulur.
  • yorgun olabilir. sesi kısılmış olabilir. soğuk almış ve konuşunca gelen öksürme isteği yüzünden ağzını kapalı tutuyor olabilir.

yani sağlıkla ilgili bir sebepten susuyordur. kendi iradesiyle susabilen kadın tanımıyorum.
  • konuştuğu anda azınıza sıçacak demektir.
    kafada nasıl sıçıp sıvayacağını tartıyodur. en derine kazık gibi batacak kelimeler, adamı tokat manyağı yapacak örneklemeler...

yani; bırakın sussun.
  • anlatacak bir şeyi yoktur.
    yorulmuştur.
  • susarak tepkisini göstermeye çalışıyordur, malesef hiçbir zaman anlaşılmaz, ya da anlaşılır da , karşı tarafın işine gelmez ve 'niye bakıosun öyle,bi tepki versene, bişey mi oldu?' şeklinde salağa yatmasıyla sonuçlanır.
  • kalbiyle aklı artık aynı ritimde çalışıyordur.
  • ''trip atıyordur'' diye bitmesi gereken cümle. hiç kurcalamayın fazla dayanamaz kısa sürede patlar zaten. kurcalasanızda bi şey farketmez. susmaya başladıysa artık o trip kaçınılmazdır. geçmiş olsun.
hesabın var mı? giriş yap