• kadinlarda istediklerini zorla yaptirmak icin, ses yukseltmeden hep inatla ayni cumleleri soyleme durumu var.
    erkekte ise baslarda guzel muhabbete basliyor, 2 dk da konusulup halledilecek bir konu oluyor 30 dk, sonra bir salise icinde bir anlik hatayla ses yukseliyor.
    hayatta bir kez basima geldi biliyorum, ve kiz arkadasim uyardi. o gunden beri, tum kiz arkadaslarimda eger istediklerini yaptirmak icin muhabbeti uzatiyorlar durumu olursa, ben de daha alcak ses tonuyla hehe, tamam tamam diyorum. olmayinca sen soz verdin, yapmadin oluyor. sonra da ayriliyoruz zaten. gul gibi gecinip gidiyoruz iste.
    yani diyecegim erkegin hatasi var tamam da, su kizlarin israr etme durumu da beni fitil ediyor
  • bir kadın bir erkek başlıklarının vazgeçilmez ikilisinden süper ötesi bir tespit daha. zortlak ve pomçik aşkı dolu dizgin gidiyor.

tanım: herhangi bir erkek.
  • ittir.

kızlar eqlesin.
  • bu bazen benim. sonra o daha çok yükseltince "sus be ne bağıyon akşam akşam" diyip alçaltıyorum hemen.
  • "ufff beni hiç heyecanlandırmıyosun :/" diye boynuzu yiyecek ezikleri toplayacak başlıktır.

(bkz: duyar kasarak kız düşürmek)

(bkz: görülmemiş vakalar)
  • yapmayın.

bu hareketiniz sizlere yol su ve elektrik olarak geri yansıyacaktır.

medeni olun ve onu anlamaya çalışın, asla bağırmayın. şimdi olmasa bile yakın zaman içinde bu laflarınızı çok haklı bir noktada size hatırlatacaktır.
  • takoz erkekler familyasının üyesi.

bir kadına ses yükseltmek nedir be? kadınlar çiçektir. eğer seni duyamacak kadar uzağındaysa bile, arayacaksın cep telefonunla birader. beni de hasta etmeyeceksin. yemin ediyorum döverim bak seni.

ben bir gün pomçiğime sesimi yükselteceksem, kırılsın o ses tellerim. kopsun ya hatta.
  • şerefsizdir.net.
  • delirmiş bir erkek davranışıdır. muhtemelen hemcinsimi çileden çıkarmış ,senin gerçek yüzün buydu olayına girmiştir.

(bkz: kadınların erkekleri çileden çıkarıp ,senin gerçek yüzün buydu demeleri)

not:erkeğim lan,düzgün okuyun.
  • bildiğin insan.
hesabın var mı? giriş yap