• kadınlar ben bununla gelecek kuramam eninde sonunda ayrılırız diye düşündükleri kişileri er ya da geç terkederler sevgili sözlük kişileri. çoğunlukla temelde buna dayanır.
  • doğum yaptığı gün bebeğini saatler olmasına rağmen görmemişken* ve bu sebeple hüngür hüngür ağlıyorken, kardeşinizle yemeğe gidin.

eşim denedi, çalışıyor.
  • malzemeler: 1 adet kadın

1. kadınımızı alıyoruz, onu güzelce seviyoruz, öpüyoruz, kendini değerli hissettiriyoruz.
    2. sonra bu ilgiyi anında çekip ruh hastası ve manyak ediyoruz.
    3. madde 1 ve 2 yi belirli aralıklarla tekrarlıyoruz.
    4. arada ona eski sevgililerimizden bahsediyoruz.

tüm bunlara dayanamayan kadınımız çekip gidiyor zaten.

iyi bok yediniz. afiyet olsun...
  • bir kadını kaybetmek de elde etmek de kadına yönelik davranışların ile direkt bağlantılı değildir. bu konuda en sık yapılan hata ve sorunun esas nedeni, kadın erkek ilişkilerini insan ilişkilerinden ayrı bir yere koymaktır. kapitalizm ve sermaye kendine bir saha oluşturup var olmak için bunu televizyon, sinema ve pop romanlarla dayatır. bu bin yıllık stratejiyle önce bir ihtiyaç uydurursun daha sonra o ihtiyacı giderecek ürün ve ürünler satarsın. bir kadın veya herhangi bir insanla iyi ilişki kurmak için öncelikle zihnini bu hollywood ilizyonundan arındırıp doğana dönmelisin. kadınla erkek arasında toplumun getirdiği keskin çizgileri aştığında temel psikolojik farklar yoktur. temelde istisnasız her insan kendini daha iyi hale getirecek, yükseltecek kişilerle beraber olmak ister. bunu istediğinin bilincindedir demiyorum, olanı söylüyorum. her canlı daha iyisi için öncekini bırakır, bu türlerin bu günlere gelebilmesini sağlayan içgüdüdür. kişinin arkadaşını yanında tutmak için yapması gereken onu bir ya da birkaç yönden yukarı çekmesidir. arkadaşı da farklı yönlerden kişiye fayda sağladığında sağlıklı bir ilişki oluşmuş olur. insanın birlikte yaşama nedeni budur, tüm canlıların sosyalleşme nedeni budur. her ne kadar "insanlaşsak" da içgüdülerimiz halen ilkel, bir memeli belgeseli izleyin yalnızken yaptıklarınızı göreceksiniz. işte sıkıntı burada, sizi kimse görmüyorken yaptıklarınızı göreceksiniz bu belgeselde. hepimiz ama hepimiz aynı ilkel güdülerle güdülenirken beynin yeni katmanlarının getirdiği bazı "değerleri" korumak adına sosyal hayatta ilkel güdülerimiz üzerine şeker serperiz. bunun inkarının en iyi örneği kavga ve sekstir. meselenin temelini açıkladım, şimdi devam ediyorum. sırnaşık insanlara değer vermeyiz, itaatkar insanlara saygı göstermeyiz, tavizkar insanları kolay buluruz. bu saydığım özellikleri gösteren insan veya canlı kendine yeteri kadar değer vermiyor demektir. amma gerçekten değersizdir amma değerini fark edememiştir. fark etmez. bu hareketler toplumda değersiz olduğu izlenimine yol açar. kendini değersiz gören insan veya canlı kendini sevdirmek için bir takım tavizler, imtiyazlar vermesi gerektiğini düşünür ve ortaya melek gibi bir şey çıkar. al sana efendi erkek. bu kişi değersizlik duygusuyla arkadaşının kısa vadeli çıkarlara hizmet etmesine rağmen ve tam da bu nedenle değersiz olduğunu ve onun hayati, uzun vadeli çıkarlarına hizmet edemeyeceğini gösterir ve daha iyisi bulunduğunda terk edilir. insan sosyalleşmesi daha iyiye ulaşmak amacı güden bir adaptasyondur.
    sonuç olarak yapılması ve fark edilmesi gereken insan ilişkilerinin kadınlarla veya erkeklerle ilişkiler gibi bir alt kategorisi yoktur. bu toplumun kapitalizmin dayatmasıdır. kişi insan ilişkilerinde başarılı olmak istiyorsa kendini geliştirip değerli kılmalı ve mutlaka kendine hak ettiği değeri vermelidir.

tanım: yazdıklarım okunmazsa eninde sonunda gerçekleşecek olan. okunduğunda da gerçekleşmeyeceğinin garantisi yok. uygulanırsa gerçekleşmez.
  • şimdi son durum ne beyler ilgileniyor muyuz yoksa ilgilenmiyor muyuz ?
  • düzenli ilgisizlik hali. kadın önce üzülür, sinirlenir, hırçınlaşır, yavaştan alışmaya başlar ve usulca sıyrılır sizden.
  • bukowski, çok sevin kendiliğinden siktir olur gider demiş zamanında.

sevmek mi bilmiyorum ama yetmemek bi' yöntem, kullanma koşulları elinizde olmayan.
  • ilgidir. ama aşırı ilgi.

zırt pırt arayın.
    sürekli onu sevdiğinizi söyleyin.
    onsuz yapamayacağınızı her fırsatta hissettirin.
    bayram seyran özel gün demeden bol bol hediye alın.
    sürekli iltifat edin.
    ona hayatınıza ne yaparsa yapsın başka bir kadın giremeyeceğine dair güvence verin.
    durmadan buluşmaya çalışın.
    her istediğinde duygusal olarak onu ilginizle tatmin edin.
    bir dediğini iki etmeyin, ne iyilik isterse yapın.
    hayatınızı ona endeksleyin.

tebrikler, kıçınıza tahminen 37-38 numara bir ayakkabıyla tekme yediniz.

niye?

çünkü kadınlar elde edip edemeyeceğini bilemediği erkeklerin peşinden koşar, dibinden ayrılmayan çanta kekliklerinin değil.
  • hiçbir şey yapmamak.bazen tam anlamıyla hiçbir şey yapmayış da kaybettirir.
  • kadınlar ilgiyle ve sevgiyle beslenen varlıklardır. erkek kadına gösterdiği ilginin karşılığını misliyle alır. kadını dinleyen, onun girecek bir delikten ibaret olmadığının farkında olan erkek, her şartta kadının yanında yer alırsa o kadını hiç bir zaman kaybetmez. erkeği yanında hisseden kadın başka bir şeye ihtiyaç duymaz. bir kadına sürekli "seni seviyorum" demek değildir sevildiğini hissettirmek. bir erkeğin davranışlarından, bakışından, dokunuşundan hisseder kadın sevildiğini.

kadın sürekli çaba gösteriyorsa güzel bir şeyler yaşamak için ama erkek bunu görmüyorsa
    bunların aksi bir tutum içindeyse er kişi, seven bir kadın varsa karşısında sabreder fakat gün geçtikçe solmaya başlar ve o ışığı görmediği için de alır başını gider.

değer verdiğini, sevgisini, aşkını belli ettiği için karşısındaki kadını kaybettiğini sanan erkekler ise kendilerini sevmeyen kadınlarla birlikte oldukları için kaybederler.

bir kadını kaybetmek kolay değildir aslında, eğer kaybetmek istemiyorsa erkek.
hesabın var mı? giriş yap