*

• erkeğinden zeki olmasıdır.

eğer erkek, kadından daha zeki değilse, bu son kaçınılmazdır.

ispatlanmış zekanın kadın üzerindeki etkisi muazzam boyutlara ulaşabilir. koşulsuz teslimiyete ve köleliğe kadar götürebilir. gel gelelim ki, bu ölçüde kaç tane erkek vardır?

bir kadının erkekten beklediği şey, temel olarak şudur ; evde musluk sızıntı yapıyorsa, atleti de dahil olmak üzere çıkartacak, eline anahtarı alacak ve o kaçağı giderecektir. ha bunu aynı mahalledeki, zeka belirtisi olarak sadece konuşma yetisini gösterebileceğimiz sezai usta da yapmıyor mu? yapıyor.

ama o adamın işi o gerizekalı.

kadın istiyor ki, sen zekanı kullanarak her durumun üstesinden gelesin, işin olmasa bile.

zaten işin cazibesi orada oğlum.

sen tut sezai ustayı ara, gelsin yapsın, tek işin parasını takdim etmek olsun. ne sanıyorsun kadın sana "maşallah partnerime, ne kadar etkili bir para uzatma stili" diyerek striptiz mi yapsın?

kısacası kardeşim, aldatılmak istemiyorsan kıvrak ol. her şeye kendi elinle çözüm bul.

başkasının çüküyle gerdeğe girersen, kadın çükün sahibini merak eder.
  • (bkz: hipergami)

konu kilit.
  • (bkz: ilgisizlik)
  • 3 sn.

anladınız.
  • karaktersizlik. karaktersizliğe kılıf uydurmak da aynı şekilde karaktersizliktir. bunun erkek versiyonuna da evet, bildiniz; karaktersizlik diyoruz.

siktirin gidin.
  • gelişmemişliktir. aldatmak genel olarak biraz çevre, biraz karşındaki ama en çok da insanın kendisiyle alakalıdır. kendi içinde bulmayanları başkasında arayan insan, elbette hepsini tek bir kişi de bulamayacaktır. eğer irdelerseniz her şeyin bir mazereti vardır, önemli olan eylemdir, sebep değil. kısacası evet, kişiliksizlik, basitliktir. ama bunu kadına mal etmemek gerek. genel olarak aldatma davranışı hakkındaki fikirlerim bu yönde.
  • erkeğin de kadının da aldatması kendi kalitesizliğindendir.

yok efendim zekaymış, yok efendim seksmiş, yok efendim ilgiymiş. aldatacak kadın da adam da, gidip siktireceğine; siktirip gitsin mutlu değilse.
  • kadının tatminsizliği veya erkeğin ilgisizliğidir.
  • oha artık iyi elektriği musluğu tamir edemesin erkek sırf bu yüzden kalkıp eşini aldatsın niye aldattın sende musluğu iyi sıksaydın da sezai geldğinde muslukla beni sıkmasaydı mı olucak açıklaması karaktersizliğe kılıf aramayalım efendiler
  • sebebi yoktur. yapısında varsa sebep aramaz.
hesabın var mı? giriş yap