şükela:  tümü | bugün
 • erkeğinden zeki olmasıdır.

  eğer erkek, kadından daha zeki değilse, bu son kaçınılmazdır.

  ispatlanmış zekanın kadın üzerindeki etkisi muazzam boyutlara ulaşabilir. koşulsuz teslimiyete ve köleliğe kadar götürebilir. gel gelelim ki, bu ölçüde kaç tane erkek vardır?

  bir kadının erkekten beklediği şey, temel olarak şudur ; evde musluk sızıntı yapıyorsa, atleti de dahil olmak üzere çıkartacak, eline anahtarı alacak ve o kaçağı giderecektir. ha bunu aynı mahalledeki, zeka belirtisi olarak sadece konuşma yetisini gösterebileceğimiz sezai usta da yapmıyor mu? yapıyor.

  ama o adamın işi o gerizekalı.

  kadın istiyor ki, sen zekanı kullanarak her durumun üstesinden gelesin, işin olmasa bile.

  zaten işin cazibesi orada oğlum.

  sen tut sezai ustayı ara, gelsin yapsın, tek işin parasını takdim etmek olsun. ne sanıyorsun kadın sana "maşallah partnerime, ne kadar etkili bir para uzatma stili" diyerek striptiz mi yapsın?

  kısacası kardeşim, aldatılmak istemiyorsan kıvrak ol. her şeye kendi elinle çözüm bul.

  başkasının çüküyle gerdeğe girersen, kadın çükün sahibini merak eder.
 • (bkz: hipergami)

  konu kilit.
 • (bkz: ilgisizlik)
 • 3 sn.

  anladınız.
 • aldatan bir kadın biliyorum, kocasının iktidar problemi varmış. kendine, zamparalığıyla meşhur bir herif buldu ve işini onunla gördü. belki hala görüyordur. facebook profilinde de mükemmel aile portresi çiziyor.

  tatmin olamamak.
 • temel içgüdüdür.

  bi kere her şeyden önce ''erkeğinden zeki olması'' gibi ifadeler tamamen saçmalıktan ibaret.

  kimse kimsenin ''erkeği'' veya ''sahibi'' değildir.

  kadının canı aldatmak ister ve aldatır. bir erkek nasıl tamamen cinsel dürtülerle hareket ederek aldatıyorsa, bunu pekala bir kadın da yapabilir. kendi uydurduğunuz abuk sabuk psikolojik çıkarımları bu konu ile bağdaştırmanın akla mantığa uygun bir tarafı yok.

  evet, aldatmak hem kadın için hem erkek için en hafif tabiriyle şerefsizliktir ama aldatan bir kadın için ''kendisine yeni sahip arıyor'' imasında bulunmak, mevzuyu bambaşka bir yere götürür.

  derdiniz üzüm mü yemek yoksa bağcıyı mı dövmek, önce ona karar verin.
 • karaktersizlik. karaktersizliğe kılıf uydurmak da aynı şekilde karaktersizliktir. bunun erkek versiyonuna da evet, bildiniz; karaktersizlik diyoruz.

  siktirin gidin.
 • erkeğin de kadının da aldatması kendi kalitesizliğindendir.

  yok efendim zekaymış, yok efendim seksmiş, yok efendim ilgiymiş. aldatacak kadın da adam da, gidip siktireceğine; siktirip gitsin mutlu değilse.
 • kadının tatminsizliği veya erkeğin ilgisizliğidir.
 • oha artık iyi elektriği musluğu tamir edemesin erkek sırf bu yüzden kalkıp eşini aldatsın niye aldattın sende musluğu iyi sıksaydın da sezai geldğinde muslukla beni sıkmasaydı mı olucak açıklaması karaktersizliğe kılıf aramayalım efendiler