• uzun uzun düşündüren bir konudur,biscolatada ki herifte olsan türkiyede doğumundan ölümüne kadar kızlardan bir seferde aklına gelecek iltifatlar almış olabilmenin imkanı yoktur.sanırım en yazılabilecekleri şunlardır;

-bende seni seviyorum aşkım
    -sende çok tatlısın bebeğim
    -sana da çok yakışmış sevgilim
    -sende çok güzel kokuyorsun tatlım

görüleceği üzere ilk iltifatı erkek yapmıştır,bu yüzden ne yazık ki

-düşündümde sen sevmeyi beceren,çok düzgün ve beni sahiplenen,çekici bir erkeksin sevgilim

cümlesini konuya örnek olarak yazamıyorum,mesela bu serzenişime"ay ne kadar saçma bir istek,ne kadar soğuk"diye tepki verecek dişi bünyeler olabilir,doğru"aşkum öp beni""sev beni deliler gibi sımsıkı sar beni" demek daha kolay ve basit olsa gerek işininize gelmeyeni kötülemek,saygılar iltifat eden kız yok denecek kadar azdık.
  • insanın ruhunu okşayan, kendine güvenmesini sağlayan hoş sözlerdir.

örnek: "aslında göründüğün kadar hayvan değilmişsin."
    sanırım o da benden hoşlanıyor.
  • kızın kendisinde saklıdır. hiç soylenmez o. cesareti yoksa süründürür, öldürür, kıvırır, kıvrandırır ama söylemez o.
  • -senin bunları yapabildiğini görmek şaşırtıcı.

tanışır tanışmaz friendzone'a almasaydın daha nelerimi görecektin bacım, yok öyle sonradan farketmeler.
  • (bkz: sevgilim)
  • "bakire olsam, su an bekaretimi naz yapmadan verirdim."
    hayatımda egomu en cok oksayan soz oldu.
  • ''yunan heykeli gibi vücudun var.''
  • yanıma 1 milyon dolar koysalar senimi parayımı seçerim konusunda az da olsa düşünürüm demesinin verdiği ihtimal bile yeter bir kızın para kadar önemsediği
  • çok yakışıklı olmuşsun blue magic demişti, okulun ve sınıfın en güzel kızı lisedeyken onu hiç unutmam. vasat vasat takılırken bu iltifatı duymak, inanılmaz bir şeydi tabi o zamanlar.
    şimdi genelde kızlar çok tatlısın diyorlar tipimiz müsait olduğu için. bir kere de çok seksisin ya da çok karizmatiksin deyin yalandan da olsa çok mu zor!
hesabın var mı? giriş yap