bagimsiz elektron

  • 1562
  • 21
  • 8
  • 0
  • dün

erkek yanına bilet alan kendine güvenen kadın

sadece bir toplu taşıma aracında (kısa ya da uzun mesafe), erkeğin yanına oturma meselesi değil, genel olarak ezik davranmayan kadınların sayısı biraz artsa, zaten onu bunu taciz eden erkek müsvettesi angutların sayısı azalır. adam seni taciz ediyorsa zaten karakteri eziktir, sen hepten korkak davranırsan tabi ki üzerine gelecek (bkz: sokak köpeklerinden kaçmak). o dingillerin sayısı azalırsa da belki onların kadın versiyonu olan "ay siz erkek milleti hepiniz ya tecavüzcüsünüz ya da tecavüzcü olmak üzeresiniz" diyen dingil türü de yok olur belki.

yalnız bana "ay ben kendimi koruyamam, benim hiç kasım yok ben rüzgarda sürükleniyorum zaten, erkeklere karşı çıkarsam bana saldırırlar" diye gelmeyin, o hepinizin elinden düşürmediği çantalar içindekilerle birlikte başlı başlına gürz gibi zaten, kafasına indirsen beyin travması geçirir. hem o salağın orda bağırsağını deşsen nefsi müdafaya girer, mahkemede hakim bir de "helal olsun kızım" çeker. korkmayın bu kadar.

elinde silahla gelen adamaysa bi'şey demiyorum. onun cinsiyetle alakası yok, sokakta beni de çekip vurabilir aynı herif niye yol vermedin diye.

zorunlu edit: ikincisi, sakın bunca şeyden de "kadınların ezilmesinde erkeklerin suçu yok" gibi saçma sapan bir sonuç da çıkarmayın. ama sen gerektiğinde sokakta özgürce dolaşma, otobüste istediğin yere oturma vs. hakkını gerekirse söke söke almasını bileceksin ki, millet de bu hakkı sana verecek. hak verilmez, alınır.

devamını okuyayım »
16.01.2012 13:58