eskenarcember

  • 281
  • 0
  • 0
  • 0
  • 2 ay önce

28 mayıs 2013 taksim gezi parkı direnişi

tayyip erdoğan'ın eğer referandum yaparsa işi yine kişiselleştirmeye dönüştüreceği meseledir. biz çok iyi biliyoruz ki referandum zamanı biz&onlar goygoyuna başlayacak, kaybetmemek uğruna her türlü pisliğe bulaşacaktır. ve kaybedilirse göğsünü gere gere bunların derdi başka biz daha ne yapalım diyecektir.

ama unuttuğu bir şey var. biz bu numaraları çok yuttuk. internet sansüründe beceremedik, hrant dink'te beceremedik, alkol düzenlemesinde beceremedik, 4+4+4'te beceremedik. hep yuttuk dediklerini. artık yemiyoruz. saniye saniye izledik yalanlarını düzenbazlıklarını, ne raddede olduğunu ağzımız açık izledik. bize referandum sonucunda diyeceğin şeyleri zaten dedin. daha da fazlasına gücün yetmez.

çoğu insan tamam yetti diyecek bırakacaklar, sinirlenecekler. fakat şu var ki biz gezi parkına çıktığımızda birbirimizden başka kimsemiz yoktu. referandum olursa gidip oyumu verip gezi parkına geri döneceğim. çünkü mesele gezi parkından geçeli çok oldu. elinizde kan var artık. öldürdüklerinin namusuna girmeyeceğim eve.

not: yağmur yüzünden gelmeyen arkadaşlar, yağmur yağınca biber gazı (tozu) uçuşamıyor. yani daha az maruz kalıyorsunuz. korkmayın sevinin yağmura.

devamını okuyayım »
12.06.2013 22:31