fareli koyun pompacisi

  • 302
  • 40
  • 7
  • 0
  • evvelsi gün

kurtlar vadisi'nin boka sardığı ilk an

ilk 97 bölümlük kurtlar vadisi için pala'nın öldüğü bölümden 97.bölüme kadar boka sardı. konsey üyeleri takır takır ölmeye başladı. daşakları apartman boyutunda olduğu iddia edilen kirve küçük bir ali cengiz olayıyla öldü. karahanlı hançerlendi, kılıç çakıyla öldürüldü bir anda tüm konsey ponçik gibi dağıldı. kifayetsiz polat baron olursa böyle olur amk.

kurtlar vadisi pusu'da pek iyi başlamadı. toroslar 4 aile falan pek sarmadı dizi ağır ilerliyordu. hele hele polatın 4 ailenin başlarından biri olan bankacı celal karacadağ'ı samuray kılıcıyla öldürmesi saçmalığın daniskasıydı. ulan tombalacı gibi bir konsey üyesinin evine girme çabası çatışması boku püsürü 1 bölüm sürmüştü. celal karacadağ gibi baron ayarında adamı 5 dakika da harcadılar gerizekalılar. neyse ki sonradan iskender dahil olunca yükseliş devri başladı. iskenderli bölümlerin ilk yarısı gayet iyiydi. memati'yi oroyinman yapması, tuncay'ı elektriklemesi, polat'ın evini yakıp gerizekalı aile fertlerini öldürmeye kalkması falan bayağı güzeldi.

sonra iskender reyizi de harcadılar senaristler. ondan sonra aron fellerdi, şamirdi zaza dayıydı, ersoy körbeydi yaraktı kürekti dizi tamamen boka sardı ve bir daha düzelmedi.

edit: ekleme yapalım. pala'nın ölümünden sonra dizi karakterlerinin huyu suyu değişmeye başladı. samuel vanunu gibi soft bir adam alacaklarını tahsil edemeyen muhasebeci gibi agresifleşip zirveye oynamaya başladı. nizamettin gibi bilgi verip susan bir adamın altından neler neler çıkardılar. bu kadar da olmaz amk. halo dayı falan sırf fiyaskoydu bana göre. adam uyuşturucu kaçakçısı mı okey yancısımı belli değildi. bütün bunlar olurken nazife ana kafamızı sikmeye devam etti. oğlum vatan için yapıyor deyip tüm psikopatlıklarına göz yumdu üstüne tonla bölüm kafamızı sikti. aynı akp gibi oldu kurtlar vadisi de. çok güzel başladı sonra fena sıçtı.

devamını okuyayım »
30.05.2018 15:57