hacamat

  • 2244
  • 0
  • 0
  • 0
  • 4 yıl önce

mansur yavaş

mhp'li olduğundan şüphe ettiğim ankara büyükşehir belediye başkanlığı adayı.
dün akşam eve girerken kapıda el ilanı gördüm, mansur yavas ve sami işel, biri ankara belediye başkan adayı, biri çankaya adayı. ikisi de mhp'den.
--- spoiler ---
çankaya adayında mhp başkanı devlet bahçeli 3 kez fotoğraflara yansımışken, mansur yavaş'ın devlet bahçeli ile çekilmiş tek bir fotoğrafı yok.
--- spoiler ---
açıkça söylüyorum, mhp ve devlet bahçeli'yi sevmiyorum. ve el ilanında sadece mansur yavaş'ı görünce mutlu oldum, sanırım mhp ile sorunları var.
bana söylenen, ki (n+1) tane kaynaktan geçerek gelmiş, belki sadece bir dedikodu, ama: mansur yavaş mhp tarafından, daha doğrusu devlet bahçeli tarafından sevilen birisi değil. bu adaylık mansur yavaş'ı harcamak için yapılmış bir hareket dediler bana, ki kazanamazsa seçim yatırımları borç olarak kendisine dönecek vs vs...
benim şu an itibariyle önceki entry'lerimden farklı bir çekincem var, o da çevremdeki mhp'li arkadaşların şimdiden belediyede yer alabilmek için harekete geçmiş olması. nasıl başa çıkacak hiç bir fikrim yok.
acaba diyorum ekşi sözlük mansur yavas ile tanışıyoruz zirvesi mi yapsak?
artık cidden tanışmak istiyorum bu adamla. iş mhp'yi filan çoktan aştı, mhp ile alakasız insanlar bile ciddi ciddi mansur yavaş'a oy vermeyi düşünüyor çünkü.

devamını okuyayım »
10.03.2009 13:25