kokusmus

  • 182
  • 0
  • 0
  • 0
  • 4 yıl önce

heroes

---sezon 3 bölüm 18 e kadar spoiler---

şimdi baba petrelli nakamuraların hiro ile kendi mahdumu peterin özelliklerini bir dokunuşla aldı. hadi buna tamam dedik. peter daha sonra bir şırınga ile eski gücüne benzer bir güç tekrar kazandı. nakamuraların hiro ise boynu bükük.

buraya kadar tamam da arkadaş. hani olay beyinde bitiyordu. sylar abimiz milletin kafasını kesip beynini inceliyor "lan demek böle yapınca insanın gözlerinden ışın çıkıyor. lazım olur ki bu bana" diyor kendi beynini de öyle kullanıyor.

şimdi ozaman bu baba petrelli bizim hiro ile peterin beyninin burgularını mı değiştirdi? yok eğer öyle değil de aslında bu arkadaşlar hala aynı gücü kullanabilirler ama nasıl yapacaklarını henüz çözemediler ise çok kızarım.

son olarak hiro nakamura tekrar zamanı ve mekanı bükmeye başlasın arkadaş. zaten adam gibi bi açıklaması yok mevzuların ayarlasınlar bunu da.

---sezon 3 bölüm 18 e kadar spoiler---

spoilerli edit: şimdi müdür, sylar abimiz sistemin nası işlediğini anlıyormuş esasen. haliyle heroların beyinlerinde burgular olması önemli değil okadar. yani mahdum peterle nakamuraların hironun beyin burguları değişmedi de çalışma sistemleri değişti.

-simultane uyarı ve bilgilendirme servisi için onrckrcyr e teşekkürler.-

ama onu bunu bilmem hiro nakamura tekrar zamanı ve mekanı bükecek arkadaş. okadar.

devamını okuyayım »
20.03.2009 14:40