kulbukirikcaydanlik

  • 1321
  • 13
  • 1
  • 0
  • 6 gün önce

kız babası olmak

15 gün önce hayatıma giren dünya güzelimin bana tattırdığı duygu..
her bakışımda ve bilinçsizce de olsa bana her bakışında hayatıma ne kadar güzel bir ortak aldığımı anımsatan melek yüzlüm.
çok eğleneceğiz senle.. sen farkında olmayacaksın ama aynı zamanda birlikte de üzüleceğiz, sen her suratını astığında..
her başarının arkasında gururum tavan yapacak senle. iyi ki gelmişsin hayatımıza.. seni çok seviyorum canım kızım..

edit: tam 2,5 ay geçti üzerinden. her saniyesi ayrı bir zevk.. özellikle daha minicik olmasına rağmen o anlamsız çıkardığı seslerde ki cilve yok mu bitiriyor beni.. o an melekler ile konuşuyorum sanki..

3. ay editi: 3 ayı tamamladık allah'a şükür. artık yavaş yavaş gülümsemeler sabah erken uyanmanın en büyük nedeni.. kokusunu koklamadan işe gitmek haram. iki gün önce ev kalabalıkken yüksek sesle konuşmalar vardı.. araya öyle bir katıldı ki herkes sustu onu dinledik. hala baktığımda inanamıyorum kızım olduğuna.. şu anda 4,5 kg ve 58 cm. ara ara girip editlemeyi düşünüyorum burayı..

22. ay editi: o kadar uzun zaman olmuş ki okurken ben bile gülümsedim..zorlu bir yolculuk dostlar bu. bir o kadarda keyifli. 3. aydan sonra kızım o kadar hızlı büyüdü ki. ayak uydurmakta zorlandık resmen. şu anda 11 kg ve 83 cm. bu bir buçuk sene içersinde artık yürümeye başladı hatta koşmaya. erkek çocuğu gibi. yerinde durmuyor. sırtıma biniyor koltuktan atlıyor.o enerji bizi korkutmaya başladı resmen. ama bütün bu hengamenin ardından elini tutup uyumaya götürmesi. uykuya dalarken yüzündeki sakalla bıyıkla oynaması arada onları çekip gülmesi. durup durup sarılması. yapmaması gereken bir şeyi yaptığında gönül almak için gelip öpmesi.. bazen bunu hak edecek ne yaptım nasıl bir sevap işledim diyorsun. şu an bu satırları yazarken o mışıl mışıl uyuyor ve ben şu anda bile onu özlüyorum. gidip bakayım deli kız yorganı yine üstünden atmış mı??

devamını okuyayım »
20.01.2016 13:20