kushina

  • şekerpare (675)
  • 577
  • 9
  • 1
  • 0
  • 4 gün önce

saniyelik salaklıklar

salı günüydü galiba. işteki ilk günüm. güzelce giyinmişim falan.

daha ilk ders, teog grubu, ben de test hazırlamıştım seviye ölçmek için. çocuklar testi güzelce çözerken ben de bir iki dolaştım, sonra dikkat dağıtmamak için oturdum. bacağım kaşındı, elimi attım böyle puturuk gibi bir şey geldi, kasidim.

bi ıslaklık hissettim sonra. bi baktım, toplu iğne kadar bile olmayan minnacik bir noktadan oluk oluk kan akıyor. yanımda da aksi gibi peçete falan yok, ilk ders, çıkıp tuvalete gitmek istemiyorum, cocuklari telaslandirmak istemiyorum, ulan ha bire elimle silip duruyorum ama durmuyor kan.

ellerim avuçlarım kan içinde kaldı. resmen sınıfa kan kokusu yayıldı. deliricem ama. ben siliyorum, o akıyor. 28 kutu aspirin içmişim, üstüne 33 tane pilavix yutmuş gibi kanıyorum. küçücük bir nokta ya. toplu iğne başı kadar bile değil. içimden kendime küfrediyorum. bok vardı da yoldun orayı falan diyorum ama dizimden bileklerime kadar kan içindeyim. dehşete düştüm ajdjsjfkal dedim ölücem burda herhalde. eğitim zaiyati dersiniz artık arkamdan.

bi 10 dakka falan aralıksız o kanadı ben sildim ama ellerimin halini göreceksiniz, cinayet işlemiş gibiyim.

en sonunda o zili bi duydum, uçar gibi çıktım sınıftan. tam çıktım arkadaş yanıma geldi "eheh nasıldı ilk ders" falan dedi, sadece ellerimi kaldırıp gösterdim. kız bembeyaz oldu ajdjsjfkal öğrenci öldürdüm falan sandı galiba. ahahahah

koşarak tuvalete gittik de temizlendim neyse ki. allah beni kahretmesin. hayır niye deli götüyle oynar gibi karıştırıyorsun, hatır hutur kaşınıyorsun? otur insan gibi bekle.

devamını okuyayım »
30.09.2016 02:39