maidis

  • azimli
  • mangal yürekli rişar (518)
  • 4090
  • 12
  • 0
  • 0
  • geçen hafta

pardus keygen

internet üzerinden indirilen 30 günlük deneme sürümü pardus 2011 iso'larını tam sürüm orijinal pardus 2011 haline getirmeye yarayan bir keygen. bilindiği gibi* pardus 2011 sürümüyle linux yerine windows çekirdeği kullanılmaya başlanmıştı microsoft ile anlaşılarak ve ücretli bir işletim sistemi olmuştu pardus.

bu gelişme, şu an nokia'nın meego'yu bırakarak wm7'ye geçmesi gibi büyük yankı uyandırmış ve alevli tartışmaların yaşanmasına neden olmuştu. bu süreçte herkes kendince doğru olduğuna inandığı şekilde hareket etti.

ben, kardan adam ve adamları bu değişikliğe karşı çıkmıştık. bu çabalarımızdan bir sonuç alamayınca da tek çıkar yol olan kırma işlemlerine başlamaya karar verdik ve bunu resmi kanallar üzerinden duyurduk*.

yaklaşık üç haftamızı alan kırma ve keygen yazma sürecinin başarıyla tamamlandığını açıklamaktan gurur duyarız. 30 günlük deneme sürümü dolmadan ve hiçbir kullanıcı mağdur olmadan keygen'i hazırlamak için uykusuz geçirdiğimiz geceleri şimdi sizlerin yaşadığı sevinçle birlikte çoktan unuttuk.

keygen'i hazırlarken en çok knazar'ı atlatmakta ve keygen müziği seçmekte zorlandık ama hepsi geride kaldı şimdi.

pardus-keygen'i kurmak için aşağıdaki komutları kullanabilirsiniz:

sudo pisi it -c system.devel
sudo pisi bi http://pardus-keygen.googlecode.com/…ygen/pspec.xml
sudo pisi it pardus-keygen*.pisi

daha sonra pardus keygen'i kde menüsü > uygulamalar > yardımcı programlar yolundan çalıştırabilirsiniz. uygulamada sisteminiz için özel olarak ve el değmeden hazırlanan ürün anahtarını kopyalamanız ve önemli sistem dosyalarının saklandığı tmp dizininde pardus-key isimli dosyanın içine yapıştırmanız gerekiyor. tüm bu adımlardan sonra sisteminizi yeniden başlattığınızda tam sürüm bir pardus sahibi olabilirsiniz. ben denedim, %100 çalışıyor. emin olmak için aynı anda üçten fazla uygulama açmayı veya masaüstü arkaplanını değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

pardus keygen, özgür bir yazılım, destek vermek isterseniz proje sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

devamını okuyayım »
15.02.2011 20:02