mamut bonfilesi

  • 1094
  • 60
  • 14
  • 1
  • bugün

migros sanal market

bahçelievler bölgesine teslimat yapan star city avm'den getiren migros sanal market'i için yazıyorum:

neredeyse eksiksiz ürün getirirler. 5m migros olmalarının da bunda rolü var elbet. teslimat saatini kafalarına göre kendileri belirlerler. mesela siz 18.00-21.00 arası teslimat istersiniz ama onlar saat 14.00 gibi ya da 16.00 gibi getirirler. bunun da kolay yolu mevcut, biraz risk alıp -kapasite dolma ihtimaline karşı- 16.00 gibi sipariş verirseniz elleri mahkum 18.00'den önce getiremiyorlar.

siparişi getiren arkadaşlar, akşam teslimatı isterseniz genelde şöyle derler şirinevler bölgesi için "abi lütfen akşam teslimat istemeyin, çok trafik oluyor iki saatte geldik"

çoğu zaman soğuk zincirin bozulmaması gereken mavi poşetli ürünleri soğutucu dolabına koymazlar, bu yüzden ürünleriniz biraz çözülmüş olarak gelir.

her şeye rağmen, bütün bu "mamut bonfilesi sipariş vermesin, bezdirelim onu" politikalarına rağmen, severim kendilerini. 30'lu tuvalet kağıdı, 5 litre zeytinyağı 5 litre ayçiçek yağı, 15 kilo meyve sebze taşıma derdinden kurtarıyor beni 2002'den beri.

ben anlamıyorum zaten abi, milletin bir cumartesi pazar'ı var, onda da biniyorlar arabaya gidiyorlar migros'a, o kadar kalabalıkta tek tek ürün alıp kasada sıra bekleyip bir de arabaya oradan eve taşıyorlar hamal gibi. yapmayın abicim, kapitalizmin daha çok kölesi olun eve sipariş edin.

teşekkürler migros sanal market.

devamını okuyayım »
26.01.2017 12:07