mengus

  • 10539
  • 0
  • 0
  • 0
  • 5 ay önce

the art of oral sex

dil

tekrarlamak istiyorum, dilinizle yapacağınız ve çok hoşa gitmeyecek hemen hiç bir şey yoktur, bu yüzden rahatlayın. emin olun kafanız karışmış olabilir ama o şu an cennette. dudakların, vajina girişinin ya da klitorisin herhangi bir şekilde yalanması/emilmesi, mükemmel hisesttirir ve elbette 'her erkek şöyle yapsın böyle yapsın' diyecek halim yok. bu her aşçıya aynı tarifi kullanmasını söylemekle aynı şey olurdu. ancak 'bu işin bir kitabı yok mu yahu' diyenler için, işte denemek isteyeceğiniz birkaç teknik:

rüzgarlığın içinde oyalanın, vajinanın içinden klitorise kadar dilinizi yumuşak ve yanaklarınızı serbest bırakmış halde dümdüz yalamayı deneyin. yalamaya başlamak için gayet güzel bir yoldur. dilinizi dudaklarınızla bir arada tuttuğunuz bir taraftaki iç ve dış dudakların arasında dolaştırın. güzel, şimdi aynısını diğer taraftakilere uygulayın. dilinizi vajinanın içine sokun, sonra sokup çıkartın bir süre. bu iyi hissettirir. mükemmel ya da dünyayı titretecek bir şey değildir, sadece güzeldir. dilinizi içeride tutup ucunu sağa sola dolaştırın.. bu daha iyi hissettirir. şimdi klitorise kadar yalayıp öpün, sonra titremesini izleyin. dilinizle klitorisin ucunun dokusunu hissedin, tadını alın. dilinizle bölgenin tamamını yavaş yavaş yalayarak farklı dokuları ve tadları keşfedin.

dış dudakları elinizle ayırın. sonra sivri dilinizle orayı burayı yalayın. dolanın ancak eninde sonunda klitorise geri gelmeyi sürdürün. bu bazı kadınları çılgına çevirirken, bazıları da dayanamaz. bazıları dilinizin her zaman yumuşak olmasını tercih eder, bu yüzdenb bunu denerken duyduğunuz inlemelerin zevkten mi acıdan mı olduğuna dikkat edin.

aşağıdaki teknikler, partneriniz gerçekten ateşli hale gelmeden denenmemelidir. bunlar gerçekten sert hareketlerdir ve bazı kadınlar için, orgazma çok yakınken dahi olsa 'fazla'dır.

klitorisi hızlıca emin -ağzınıza iyice çekip sonra bırakın. sanki orada bir parça kek filan kalmış da onu yiyormuşsunuz gibi.

klitorisi ağzınıza alın yumuşakça (en azından başında) emin ve dilinizi sürekli etrafında döndürün. yumuşakça ya da sertçe yapılabilir ve parmaklarla birleştirildiğinde, genelde hızlıca büyük bir orgazma yol açar.

bir diğer güzel teknik de, dilinizi bir tüp haline getirmektir. eğer dilinizle bunu yapamıyorsanız, öğrenemezsiniz -genetiktir. yapabilenler için, en iyi ters ya da 69 pozisyonunda işe yarar. dilinizi tüp haline getirip klitorisin civarında yukarı aşağı kaydırın. etkisi klitorisin girebileceği küçük bir vajina yaratmış gibi olur. bu da kadını bir hayli hızlı orgazmın eşiğine getirecektir.

devamını okuyayım »
10.06.2003 19:40