oblivion

  • 1382
  • 3
  • 1
  • 1
  • bugün

atsızcılar

tam gaz devam eden mukemmel site. uyelerinden biri sagolsun "kürdlerden kurtulma senaryosu" tasarlamis. su sekil:

"farz edelim ki, darbe oldu. türkçü bir paşamız devletin başına geçti. kendisinin kürdlerden kurtulma planı nasıl olurdu bilemiyorum fakat ben, kısaca bir strateji hazırladım. özetinin özeti şeklindeki bu stratejiyi sizlere sunuyorum:

2011
türkiye cumhuriyeti devleti, kuzey irak'taki "kıroistan" devletinin kurulmasını "taktik gereği" destekleyecek ve ilk tanıyan ülke olacaktır.

2012-2013
özal döneminde, (birinci körfez savaşı sırasında) türkiye'ye kabul edilen yaklaşık yarım milyon kürd, (günümüz sayılarıyla, tahmini olarak 2.5-3 milyon...) savaş şartlarının sona ermesi ve "kıroistan'ın" kurulması gerekçe gösterilerek vatandaşlıktan çıkarılacaktır.

ayaklanan kürdler, bizzat mit ve jitem eliyle provoke edilecek ve isyanları bilerek bir süre bastırılmayacaktır. bir süre sonra, türk ordusu tarafından, "pkk ile mücadele" söylemiyle, önceden haber verilmeksizin, ani, sert ve topyekün bir operasyon başlatılacaktır.

pkk üyeleri ve destekçileri ayırt edilmeksizin ve sivil kayıplar önemsenmeksizin imha edilecektir. bu arada, trt hariç, türkiye'den ve dünyadan basın mensupları, "güvenlik" bahane edilerek, kesinlikle bölgeye sokulmayacaktır. sadece trt kanalıyla, türkiye'ye ve dünyaya her şey güllük gülistanlık gösterilecektir. ölü sayıları 10/1 oranında azaltılarak verilecektir.

2013
referanduma (halk oylamasına) gidilecek ve yaşananlardan sonra, türkiye'de, türklerle kürdlerin birlikte yaşayamayacağı sonucu çıkarılacaktır.

2014-2015
osmanlı kayıtlarından başlanılarak, bütün nüfus kütükleri tek tek incelenilerek, asimile olmuşlar ve melezleşmişler de dahil olmak üzere bütün kürd nüfusu tespit edilerek vatandaşlıktan çıkarılacak ve "kıroistan'a" techir edilecektir.

2016
musul ve kerkük'teki türkmenlere yapılan saldırılar "soykırım" olarak değerlendirilecek ve güvenliği sağlamak gerekçesiyle "barış operasyonu" başlatılacaktır. musul ve kerkük ele geçirilerek türkiye cumhuriyeti sınırlarına dahil edilecek ve "kıroistan'a" son verilerek, kalan toprakları yeniden irak'a katılacaktır.

2017-...
doğu ve güneydoğu'ya, orta asya'dan yaklaşık 10 milyon türk getirilerek, yerleştirilecek; bölge, yapılacak yatırımlarla, kısa sürede ihya edilecektir."

abi sanki age of empires oynuyo anasini satayim. oradan adam getiriliyor, buradan tehcir ediliyor, bolgeler yapilandiriliyor, ihya ediliyor. yapilacak halk oylamasinin sonucu da coktan belli olmus zaten. yalniz kurtleri tespit etmek icin osmanli kayitlariyla falan ugrasmak yerine direk nihal atsiz style pergelle kafa olcmek daha randimanli olabilir diye dusunmekteyim. yazin bunu bir kenara irkdaslarim, anda'larim. ttk.

devamını okuyayım »
13.08.2009 14:54