pavel vlasov

  • hırçın golcü (296)
  • 804
  • 14
  • 4
  • 0
  • 4 gün önce

penis büyütme teknikleri

hapları, vakum pompalarını falan unutun! pavel kardeşiniz size gayet doğal yöntemlerle zeker büyütmeyi öğretecek. önce mistik takılalım biraz:

taocu seks ile ilgili kitaplar bu konuda bizlere uygulaması oldukça zevkli bir yol sunar. tabii bunu yapabilmek için önce uzakdoğu felsefesiyle biraz ilgilenmek gerekmekte. şafakla birlikte uyanıp meditasyon yapan er kişi, yü hengini yani yeşim sapını önce güzelce oğuşturur. sonra gayet konsantre bir şekilde elini kullanmadan dalgayı bir sağa bir sola sallandırır. tabii söylemeye gerek yok; bunu yapabilmek için ereksiyon olmamak gereklidir. merzuka fuko nun sarkacı misali her sallayışta bacağa çarpmalıdır. işin püf noktası o. alet bacağa çarpmıyorsa unut abi. akabinde kadın uyandırılır ve yü heng kökünden tutularak dişinin yeşim kapısından içeri ittirilir. derin penetrasyondan sonra hiç kıpırdamadan, gidip gelmeden 10 dakika o şekilde durulur. sonra da halvete geçilir.

gelelim doğanın bize sunduğu güzelliklerden faydalanarak penis büyütme yöntemine. öncelikle güneşli güzel bir günde nehir kıyısına gidilir. cıbıl cıbıl soyunulup uzanılır kıyıya ve eldeki badem yağı alete güzelce yedirilir. güneş altında yarım saat bu şekilde tutulan ve iyice ısınan penis hemen yüzükoyun yatmak suretiyle nehrin taşıdıklarıyla zenginleşmiş o eşsiz çamura sokulur. bir yarım saat de bu şekilde duran kamış daha sonra güzelce yıkanır. uzmanlar işlemin hemen ardından otuzbir çekmenin de boy atma sürecini hızlandırdığını bildirmişlerdir.
bu yöntemi uygulamak için en güzel yer sakarya nehrikıyısıdır. karasu ilçesine bağlı manavpınar köyünde bulunan tesisler şiddetle tavsiye edilir.

bu kadar yazmışken bilimsel metotdan bahsetmemek olmaz değil mi? şimdi efendim, her zaman her yerde anlattığım bir formül var: ayakkabı numarası x kilo / boy = penis boyu. bu denklemi inceleyince görüyoruz ki, kilo almak ile penis boyu arasında doğru orantı vardır. eğer pimaş boru kıvamında bir alete sahip olmak istiyorsanız bol kola için, patates cipsi ve çikolata yiyin. kim demiş şişmanlarınki içeri kaçıyor diye? külliyen yalan...

hepinize şimdiden başarılar dilerim. penis boyu ortalamasında dünya birincisi olan danimarka' yı geçene kadar durmak yok koçyiğitler! bamya pipinizden başka kaybedecek neyiniz var?

devamını okuyayım »
19.06.2009 17:27