sundown

  • 114
  • 2
  • 1
  • 1
  • bugün

banu berberoğlu

günlük yaşantısını(sevgilisi ile geçirdiği vakitleri, alışverişlerini,makyajını, diyetini) konu ettiği videolar çekip youtube platformunda yayınlayan, hayrettin sayesinde hatrı sayılır bir takipçi sayısı yakalayan ve bir dönem popüler olan, saf, temiz, kötü bir dil bilgisine sahip, cahil ama kurnaz, öz güven sahibi karadenizli bir kızımız.
kendisini bir süredir takip ederim. farkedilmeye başladığı ilk dönemlerde övgüler aldığı, sevildiği, kendisini ilgiyle takip eden kitle tarafından şuan sistematik bir lince uğramaktadır. ilk başta çektiği videolardaki sıradanlık, basitlik, vasatlık şuanda halen daha devam etmesine rağmen, kendisini ilk başta öven insanlar banu’nun bu işten iyi para kazandığını farketmesiyle karşısında yer almaya başladı. lincin sebebi tamda budur. izleyicisine bir şeyler veremeyen, yada videolarında takipçilerini eğlendiremeyen bu sebeple yeni takipçiler elde edemeyen bu hanım kızımız, çektiği videolara dalga geçme amaçlı yazılan yorumları okumak ve de dislike atmak için gelen bu kitle sayesinde ayakta durmaktadır. banu’nun bir ara yoğun bir şekilde maruz kaldığı küçük düşürücü hakaretler nedeni ile ruhsal sorunlar yaşadığını gözlemlesemde şuan bu sorunu aştığını hatta kendisiyle dalga geçenleri sallamadığını, ironik cevaplar verdiğini farketmeye başladım. kendisinin anlatımıyla hasbelkader iki yıllık bir meslek yüksek okulu bölümü bitirip, iş tecrübesi edinememiş, bu konuda gayret göstermemiş, kendisini geliştirmemiş, evlenme çağı geldiğinde evlenip, standart bir ev hanımı olacakken youtube ile tanışmış, şansının yardımıyla kendi çapında meşhur olmuş, hayal edemeyeceği, hayat standartlarının çok ötesinde paralar kazanmaya başlamışken bu işi kolay kolay bırakmayacaktır.
evet sevgili anti banucular; uyguladığınız türlü yöntemler bu kızın bu işi yapmasına engel olmayacaktır. banu berberoğlu’nun kazandığı paraların azalması için öncelikle sizin onu takip etmeyi bırakmanız gerekmektedir. banu’nun videolarının 5-10k raiting yapabildiği zaman elbet gelecetir ama banu 3-5k raiting için bile video atmaya devam edecektir. çünkü hayatında youtube dışında kendini kanıtlayabileceği, para kazanabileceği bir alternatifi yoktur.

devamını okuyayım »
27.08.2018 13:31