• antalya'da orta okulda okurken, daha 3 gün olmuştu (bkz: salcano) marka bisiklet alalı.4. günü göremedi o bisiklet.evet bazı oruspu çocukları apartman girişinden çalmıştı güzelim bisikletimi.
    hala aklıma gelince efkarlanırım mk.çünkü harçlıklarımı biriktirerek almıştım.270 lira bir çocuk için büyük bir paraydı.
    günlüğüme de yazmıştım. tarih 5 kasım 2008 bisikletimin çalınması diye
  • gazete kuponu ile aldığım bisan bisiklet, hayatımdaki tek bisikletti; çalındı.
  • bianchi x leopard yeşil 21 vites her şey çok hızlı oldu arkasından baka kaldım giderken.
  • evimin bodrumunda kuzu gibi yatıyodu halen daha yatıyor bikere bile çaldırmadım yıllarca bindim koydum bodruma kilitledim sibop kapagım bile çalınmadı
    siz davar gibi yolun kenarına koyarsanız kusura bakmayın amınakorlar
  • benim ki çalınma değil de gaspa girer.

daha yeni yeni sokağa çıkmaya başlamış ve bmx bisikletim ile parkta dolaşıyorum. o sırada piçin biri direkt bana tokat atıp bisikletimi almaya çalıştı. noluyo lan diyemeden yanındaki eleman bırak bırak dedi de kurtardık.
  • benimdir. yer antalya. 3 yıl kadar önceydi kilitli olan bisikleti kilidini keserek çalmışlardı.
    şerefsiz bir de yerine eski bisikletini bırakmıştı.
  • amortisörlü falan böyle bmx :( daha kullanmayı anca öğrendikten hemen sonra çalmışladı. bir daha da bisikletim olmadı. sonra büyüdüm motor aldım, o da amortisörlüydü ama asla o bisiklet gibi yaylanmadı, neşe yaratmadı :(
  • bmx im calinmisti. uzgunum.
  • bisanım çalındı, gazetenin verdiği değil he parayı basıp aldığımız canım bisanım.
    ipneler.....
hesabın var mı? giriş yap