şükela:  tümü | bugün
  • bianchi barracuda bisikletimin kilidini kırıp çalmışlardı apartman boşluğundan.

mını ırzını siktiklerim, ne istediniz lan yepisyeni bisikletti daha 2 kere binmiştim. 20 yıldır beddua ediyorum amk direkt cehennemliksiniz pezemenkler.
  • bendir. 3 defa çalındı.
  • 10 yaşındaki ben.
    teoman adım gibi eminim sen çaldın.
    yaşım 35,
    eğer seni bir yerde görürsem, ağzını burnunu kıracağım.
    bir de pat pat tabancam vardı. onu da sen çaldın biliyorum. tabanca içinde seni dövdükten sonra cüzdanını alacağım.
  • antalya'da orta okulda okurken, daha 3 gün olmuştu (bkz: salcano) marka bisiklet alalı.4. günü göremedi o bisiklet.evet bazı oruspu çocukları apartman girişinden çalmıştı güzelim bisikletimi.
    hala aklıma gelince efkarlanırım mk.çünkü harçlıklarımı biriktirerek almıştım.270 lira bir çocuk için büyük bir paraydı.
    günlüğüme de yazmıştım. tarih 5 kasım 2008 bisikletimin çalınması diye
  • gazete kuponu ile aldığım bisan bisiklet, hayatımdaki tek bisikletti; çalındı.
  • bianchi x leopard yeşil 21 vites her şey çok hızlı oldu arkasından baka kaldım giderken.
  • benim ki çalınma değil de gaspa girer.

daha yeni yeni sokağa çıkmaya başlamış ve bmx bisikletim ile parkta dolaşıyorum. o sırada piçin biri direkt bana tokat atıp bisikletimi almaya çalıştı. noluyo lan diyemeden yanındaki eleman bırak bırak dedi de kurtardık.
  • bir kere kendi bisikletim, birde arkadaşımın emanet verdiği bisiklet çalınmıştı.
  • benimdir. yer antalya. 3 yıl kadar önceydi kilitli olan bisikleti kilidini keserek çalmışlardı.
    şerefsiz bir de yerine eski bisikletini bırakmıştı.