• 2023 ü bekleyen dallamaya sorulacak soru.
  • bir hüseyin altın şarkısı.
  • hüseyin altın ın tekrar tekrar dinlenesi şarkısı. ayrıca bu şarkıya 3 entri girilmesi de ayıp olmuş biraz. biri zaten şarkıyla ilgili değil.
  • diyo ki sen anılarını bol keseden anlatıyosun bitecek sonunda. yavrum benim bana egomu çıkarttırma her gün 5 olay yazsam bitmez bildiğin gibi değil.

duraktaki çocuğu çocuğu anlatim bak. aslında bunu sarhoşken yapılanlar başlına yazsak neyse artık çok geç. ulen duraktaki çocuk sen yok musun heh heh ne zaman aklıma gelse gülüyorum. eved yılı hatırlamıyorum ama o zamanlar üni hazırlanıyorum lisedeyim yada değilim emin değilim. hatun kişi gıda müh de sırf beraber vakit geçirmek için ara sıra benide zorla derslere sokuyoo falan filan.

bi gün şarap tadımı var mahzen var gıda mühte şarap yapıyolar. hatunda cin. hocaya beni babam şarap severmiş koleksiyonu varmışta gurmeymişte gibi yalandan tanıttı yoksa almaz beni gibisinden. babamın götünden haberi yok saman ver meyve ver tadını ayıramaz neyse konu o değil hoca durmadan bana soruyo nası falan bende tortu var tanenlert uçmamış falan filan diyorum bilmiş bilmiş sallıyorum duyduklarımdan annıyomuş gibi şaka maka söylediklerimi ciddiye alıyo prosör profösl profesör işte ne naletse. bi de masanın üstünde iki tane limon var benim gözüm limonlarda ama masa ortada herkesin önünde limonlar hocanın çantasından çıkardı. gözüme kestirdim bende ulan diyom şunlardan birini alim eğer giderken sarhoş olursam kemire kemire eme eme açılırım diyom. tabi uzatmadan devam herkes puanladı falan kağıtlar toplandı. ama millet yudum alıyo tükürüyo falan ben numune bardağını olduğu gibi indiriyorum mideye. neyse tadım bitti. benim gelme amacım zaten sahoş olmak ben çaktırmadan bi yumuldum fıçılara oak 72 yazıyo bilmemne 3 liter şarap içtim heralde. ama bişi yok ilginç gıdım sarhoşluktan eser yok. zaten sıkıcı mal mal tipler ne espri ne muhabbet sebze gibi hatunda sıkıştırıyo sürekli emirler tavırlar şunu yap bunu et bilmem ne. dedim topuklayım midemde hiç boş yer kalmadı ama şişti. gıdım yağ yok karnımda ama şarap dolu midem bildiğin göbekli oldum snoopy gibi. hoca arkasını döndü millet bakıyo falan dedimm bunnar mal söylemeye bile çekinir attım bi tanee limonu cebe neyse ayrıldım durağa geçtim alla allaa diyom o kadar şarap içtik nası ya.

otobüse bindim ayaktayım midemde çalkalanmaya başlayınca inceden inceden geliyo böyle ooo diyorum ne güzel oldu lan. manzarayı yeşilliği izliyom böyle çakır. içimden diyom ben ara sıra gelirim mahzenin yerini de öğrendik pet şişeye çekerim şarabı kampüste demlenirim bu arada onu da çok yaptım pet şişeye şarap çekip bi keresinde de 5lik şalgam doldurmuştum fıçıya ulen neydi be niye böyle şeyler yapıyodum ben neyse ben durakta bi indim yere basar basmaz bildiğin yamuldum yaaa bi gözüm açık bi gözüm kapalı

nokia 5210 muydu telefonum çaldıı. hatun bi başladı saymaya fırça atıyo bana ya şuna bak. olayı hatırlamıyorum ama yalan söylediğimi söylüyo ve ben asla yalan söylemem hani hoca sen mi doldurdun şalgamı dese eved derim.

hayır diyorum kapat diyorum yeter diyorum sus diyorum hatun gaza geldikçe geliyo sesi gittikçe yükseliyo böyle vücut ısım 1500lere çıktı zaten hava sıcak duraktaki yansımama bakıyorum gittikçe kızarıyorum. duraktada bi teyze var oturuyo bi de çocuk var ellinde kitaplar var ayakta bekliyo. hatun sıkıştırmaya devam ediyo ama telefonu kapatamıyorum öyle bi sarhoş oldum ki dünyam dönüyo hareket kabiliyetim yüzde 30lara düştü resmen. sağa bakıyorum sola bakıyorum gökyüzzüne falan bakıyorum iyice doldurdu beni hatun susmuyo bıdı bıdı bıd şişirdi ölmek istiyorum patlayacam kendimi tutuyorum en son artık dayanamadım elimi durağa bi patlattım ama son gücümle böyle avcumun içine oturdu ve tam bi sessizlik araç falan yok yolda paaat diye öyle bi ses geldi ki ben bile korktum bomba patlamış gibi tok bi ses ve çocuk ben durağa vurduğum anda ses patlar patlamaz elindeki kitapları bıraktı direk koşmaya başladı ama hani böyle çizgi filmlerde olur ya ben direk havadaki kitapları gördüm kitaplar daha havada asılıyken çocuk koştu durağı geçti gitti ben kahkaha atmaya başladım ve çocuğun arkasından bağırıyorum “kaçma lan” dürtüsellik bu işte heh heh niye böyle bişi yaptığımın bilincinde değilim hani araba geçince köpek otomatik havlar kovalar ya öyle heralde. gülmekten konuşamıyorumda seslenemiyorum çocuğa bida kaçmasana lann diye bağırdım ama amacım “kaçma bişey yok korkma sorun yok” gibi bişeyler söylemek baktım durmuyo elimi cebime attım limon. sonra limonu bi fırlattım çocuğun kafasına ulan nası isabet etti o yaa teyze yazık korktu kalktı yoldan geçenlere polisi arayın falan diyo. bi süre güldüm orda sonra çöp kovasına kustum tshirtüm çöp kovasına takılıp yırtıldı falan sonra esnaflar azarladı beni uyuşturucu mu aldın sen falan ulan olaylara bak ya aklım birazcık başıma gelince çocuğun kitaplarını topladım durağa koydum baya bi bekledim gelsin özür dileyim diye gelmedi belki de beni orda gördü o yüzden gelmedi acayip mahcup oldum tanımadığım çocuğa durup durduk yerde aksiyon yarattık taktım böyle bi kaç gün üzüldüm falan pişman oldum. lan arkadaş nası bişey ya sonra sallana sallana gittim eve yattım. şimdi böyle yaşayaan bi adamın hikayelrri biter mi dur çocukken yanlışlıkla nası bi ineğin ölümüne sebep oldum onu anlatim çok ağır travmadır ama istemeden oldu suçsuzdum yani çocuktum oynuyodum sadece neyse işte bi amsterdam olmuş 98 lira bi altılı bira iki cips 700lük oluyosun acayip bi ülkeye çevirdiler siktimin yobazları ne huzur ne ekonomi çok kötü
hesabın var mı? giriş yap