• o kadar yoruldum ki şu kafadaki insanlardan. bahtımı sikeyim düştüğüm çağa bak.
  • itlaf edilmesi gereken hastalikli sigir bile daha sagliklidir.

bunlarla ayni zaman diliminde yasamamiza neden olacak hatamizi cok merak ediyorum.
  • evde üç tane kedimiz var. son bir yılda ekonomik sebeplerden yedikleri mamanın kalitesi düştü. onlara oy hakkı verilse bu tek hücreliden daha mantıklı davranırlar.

tanım : oy verdiği partinin kendisini soyduğunu söyleyen ancak soyulmaya devam etmek isteyen kişinin söylemi.
  • bulunduğu mahalleden çıkmamış ama avrupadan daha iyi olduğumuzu düşünen bir cahil içeren video swh
  • ayılamayanlara, akşamdan kalma olanlara alka seltzer niyetine...

"avrupa'ya gittin mi?" diye sorsan bırak pasaport harcını, vize parasını, uçak biletini , yurtdışı çıkış harcını ödeyecek parası yok, çeyrek altın fiyatıyla memleketin soyulduğunu söylüyor ama "bir çok avrupa ülkesinden iyiyiz" diyecek özgüveni var...
  • ulu önder aysun kayacı'yı bir kez daha saygıyla anmamiza neden olmuş beyandır.
  • bu insanlar aklını yitirmiş.

insanlığa saygımı yitirdiğim anlardan birini yaşatan kişi.
  • yeter artık halk röportajları yapıp şu halkın gerçek halini bize göstermeyin.
  • bizim millet böyle bir ilginç işte... bu milleti götünden siksen vay götüm der, sikmesen niye sikmedin der... o yüzden koy götüne gitsin... izlemiyorum artık böyle videoları..

geçiredur, yolun açık olsun reis...
  • olay normalde bu zaten arkadaşlar.
    herkes seçim öncesi 'ülke bitti, ölüyoz, bitiyoz, allah belalarını versin' diyor. sandığa gelince 'lan gene allah korkusu var adamlarda, bugünümüze şükür, başka yönetecek adam mı var?!?!?' deyip ampülüp gidiyor.
    yani bizim yanımızda '.mlarına koyayım onların, çok ayıp ediyor' diyorlar ama 'yine de onlara vereceğim' diyemiyorlar.
    a ha işte bir numaralı örnek.
    'ulan madem herkes şikayetçi, bu adamlar halen nasıl seçiliyor?' un da bir numaralı örneği
hesabın var mı? giriş yap