• diğer bütün taraftarlar gibi direnmiştir. olay bundan ibarettir.
  • kendi bölgemin takımının her maçında yer alan trafik sıkıntısında bik bik öten ben, beşiktaş maçlarını kadıköy'de yapmaya karar verirse gıkımı bile çıkarmayacağım. ayrıca tüm misafirperverliğimi önlerine sereceğim.

kadıköy evleridir bundan böyle. iyi ki varsın be çarşı. verdiğin güven yeter senin.
  • en kral taraftar grubu...
  • bursali oldugum halde, direnis vesilesiyle tapmaya basladigim grup!
  • acilen bjk'nın içerideki 17 maçı istanbul'daki statlara paylaştırılmalıdır.
    (arena, kadıköy, atatürk, kasımpaşa, z.burnu, güngören vb.)
    hepimiz biriz.
  • beşiktaş'ta oturan beşiktaşlı olmayan bir kişiyim..

helal olsun'dan başka diyecek sözüm yok... dün beşiktaş harbi esnasında hem direndiler, hem mahalleyi korudular, hem insanları örgütlediler, hem sokaklarda gezip insanlara güven ve bilgi verdiler, barikatları kurdular ama yağmaya ve barbarlığa karşı mücadele ettiler... akaretlerde, dolmabahçede, barbaros son ışıklarda 15 dakika durulmayacak yerlerde saatlerce direndiler...

nasıl adamlarsınız lan siz! helal olsun!
  • adamlar hala "sık bakalım sık bakalım" diyor, durmuyor. cesaretlerine kurban.

artık sadece beşiktaş'ın değil tüm takımların taraftar grubuna dönüşmüştür.
  • anadan atadan beşiktaşlıyım. kendine çarşı deyip apaçilik yapan, kendine çarşı deyip, haplanıp sağa sola saldıran, kendine çarşı deyip beleşe stada girmeye çalışan insanlara çok laf etmişliğim var. bütün insanlığımla özür diliyorum. kabul etmiyorsanız, ayaklarınıza kapanıyorum. çok büyük yürekli, çok güzel insanlarsınız. 1982'de grubu kuran çekirdek gruptan itibaren, bugün tineri çekip maç öncesi mevzuu arayanlarınıza kadar. hepiniz başımın tacısınız. kıçınızda taşlanmış, düşük bel pantolon, sırtınızda eprimiş, kısakolllu quaresma formasıyla "eğil, beni sırtında stada kadar götür" deseniz, hiç gocunmadan ve şu anda yanınızda olmadığım için utanarak taşırım sırtımda, yine de hakkınızı ödeyemem. sağolun, varolun çocuklar. aşk olsun çocuklar. büyüksünüz çocuklar.
  • ben fenerliyim bu saatten sonra takımımı değiştirmem, ama çocuğum olursa beşiktaşlı olması için elimden geleni yapacağım, geziparkı direnişinizi de anlatacağım.

teşekkürler çarşı!

tanım: çok güzel bir taraftar grubu.
hesabın var mı? giriş yap