• dccomics bir sure bu arkadasin kotu mu yoksa anti kahraman mi olduguna karar verememis. dc universe online trailer'ine bakarsak ayni anda hem green lantern'i hem de flash'i hakkin rahmetine kavusturmus. demek ki en sonunda tekrardan kotu bir karakter olmasina karar vermisler.
  • injustice'da kendisine ayıp edilmiş, oldukça zayıf programlanmıştır.
  • shazam'ın baş düşmanı olan dc comics karakteridir.
    bu karakterin tarih sahnesine çıkışı 1945 olarak rivayet edilir.
  • solo filmi gelecek olan karakter. shazam filmi iki bölüm halinde gösterime çıkaracak. dwayne johnson, black adam bölümünde kötü karakter adam'ı oynayacak.

https://twitter.com/…iniz/status/822173269906391041
  • sözlükteki varlığı beğenmediği entry sahibine hakaret etmekten ibaret olan en hafif tabiriyle aileden terbiye almamış bir oluşum. kendisi dahil kimseye faydası yok.

sözlüğün bekası açısından ;

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • dusunce ozgurlugunden bihaber, dusunceyi bastirabilecegini sanan bir aciz muhbir vatandastir. yaptigi acizligin ahlaksizlik oldugunu bile goremeyecek kadar ruhunu devlete satmistir. bu kafayla devletine hizmet eder, ama ulkesine hizmet edemez. cunku ulkeyi bir arada tutan ozgurce dusunen, yasayan, birbirine saygi gosteren insanlardir. sen, o insanlardan degilsin. insan bedeninde dunyaya gelinmekle buyuk harfle insan olunmaz. buyuk harfle insan olmak turkiye'de zor istir. bunun senin harcin olmadigi kesin.
  • sessiz sedasız uçurulmuş yazardır. arkadaşımdır. nerde olm bu black adam? bu adam ne etti size niye uçurdunuz ceylan gibi yavruyu.
  • neden uçurulduğunu merak ettiğim yazar.
  • değerli arkadaşımdı, neden uçuruldu ne oldu bilmiyorum fakat bana ulaşmasını isterim.
    bir çaylak hesabı falan açta bir mesaj at bana arkadaşım, elbet bir yerde buluşuruz.

insanları sessiz sedasız uçuruyorsunuz, bu nedir arkadaşlar. bir sebep yazarsın bir şey girersin bari.

edit: uçmamış kendi gitmiş. :)
  • ilgi manyağı olduğundan şüphelendiğim, özel mesaj yolu ile artistlik yapmayı seven ve maalesef aile terbiyesi almamış bir tip.

sanal mecra için bu kadar egolu olması sıkıntılı.
hesabın var mı? giriş yap