• uzun süren ereksiyon halinin sonuçlandırılamamasıyla vuku bulan taşak ağrısı. ilk belirti sürecinde gerekli önlemleri almazsanız sonrasında acılı bir operasyon sizi beklemektedir. siz siz olun, amaan geçer diye beklemeyin.
  • sözlükteki ön sevişme manyaklarını ortaya çıkarmıştır. 4 saat ön sevişen mi ararsın 7 saat ön sevişen mi ararsın hepsi bu başlıkta toplanmış. bu enerji boşa gitmesin gençler,

ön sevişme gönüllüleri ya da blue balls muhipleri cemiyeti adı altında birleşin o enerjiyi faydalı bir şeylere yönlendirin. o enerjiyle bütün ülkeyi halay çeke çeke gezersiniz yemin ediyorum.
  • spermlerin atağa real madrid gibi çıkıp beyler yanlış anons dedikten sonra ender gelişen osasuna ataklarına döndüğü taşşak sendromudur. çok pis ağrıtır, ağlatır.
  • gece uykudan uyandıracak kadar acı veren bir durum.
    bir lafım da onca işlemi sorunsuz bir şekilde yapan beyine: hazır ben uyuyorken rüya niyetine bir film kaseti koyup bu acıyı başlamadan bitireceğin yerde neden acı reseptörlerini uyarıp geceyi işkence haline getiriyorsun. bir saatlik bir kıvranma sonucunda son çare olarak tedavi amaçla müdahalede bulunmak zorunda kaldım.
  • hani bir maç izlersiniz tempo sürekli yüksek bir o kalede bir bu kalede, sürekli karşılıklı ataklar olur ama golsüz biter ya işte öyle birşeydir. benim diyen delikanlıları acıdan kıvrandırır.
  • şu an içinde bulunduğum hadise.
    soğuk suyla müdahale etmeli miyim diye düşünüyorum.
    testislerimde aft çıkmış gibi hissediyorum.
  • kırıkla, çıkıkla karşılaştırılıyor; ben böyle kolpalık görmedim. hatta ciddi ciddi bunu bahane etme yoluyla duygu sömürüsü yaparak muamele koparmaya çalışanları duydum. "işe de yaradı hehehe" diye anlatıyor bir de. ne biçim sürüngen tiplersiniz lan siz.

hanımlar, yemeyin. yani bu yüzden yemeyin. yiyesiniz varsa yine yiyin, ona yapacak bir şey yok.
  • oku oku yardıldım süper cümleler yazılmış, acı ki bu taştaş acısı insanı şair yapar yeminle...

bu ağrı lise zamanı başladı bende, yürütmüyor arkadaş, öyle ağrı. o zaman internet yok, eskort kızlar dergisi var gri/siyah poşette satılıyor, bir de cine 5 var emmanuel in uzay serüvenlerini seyrediyoruz. sonraki seviye 800x600 dat videolar bunun yanında süperlüks sayılıyordu. tövbe yarabbi ne sefalet dönemleriymiş şimdi düşününce...

düşünün 33k dial-up modem yok daha piyasada. varsa üç ben scsı cd recorder 2x/4x nimet o dönem bunlar bulana.

neyse, okul uzak, 15-20 dk yürüyorum ama yok bitmiyor yol. en son bir kenara oturdum 30 dk sonra biraz düzelince yola düştüm. sonra doktora, yok sperm sayımı, yok ultrason, bişey yok. cerrah gördü, ağrıya bakıyor diyor ki bu kasık fıtığı. ne bana soran var ne kimsenin aklına gelmiyor yaşımızın ve hormonların zararı. ben bunu uzun süre kasık fıtığı bildim. sene de bir iki ağrır yürütmez. bir yanım lan böyle fıtık mı olur diyor inanmmıyor bir yanım cerrahtan iyi mi bilcen diyor.

senelerce ağrı olmadı, sonra yine bir ağrılı dönem... yine doktora... veee perde... mavi boncuk la bu dedi doktor. kasık fıtığı fikrinden sonra nimet sayılmıştır bu yürekte. evet yürütmüyor ama çaresi de önlemesi de medeni anlamda daha kolay...
  • extreme movie filminde bu durum oldukça mizahi bir şekilde işlenmiş, blue bally isimli kurgusal karakterimiz boşalamayan kardeşimizin imdadına yetişmiştir.
hesabın var mı? giriş yap