• sırf masum için abone olduğum ancak diziden bir türlü zevk alamama neden olan uygulama. izlerken yarıda kesilmesi ayrı dert, görüntünün donup alttan sesin devam etmesi ayrı dert. iyileştirilme yapılması şart
  • samsung smart tv'de kullandigin uygulama. masumu izlerken hic sorun yasamadim, ne goruntu kalitesi dustu ne de durakladi. elimin altindayken bari film izleyeyim dedim delirtti resmen. telefondaki uygulamadan hem dilini hem altyazisini kolayca degistirebiliyorum fakat is smart tv ye gelince oyle degil. altyazi sekmesi var, hem turkce hem ingilizceyi ayri ayri sectim ama bir degisiklik olmadi. dil sekmesi zaten yok! arkadasim bana niye zorla igrenc dublajini dayamaya calisiyorsun? derdin ne? simdi musteri hizmetlerini arayip bir de onlara sinirlenicem!
  • reklamı bol olanın kendisi bok olur oğlum anlasanıza.
  • (bkz: 11 şubat 2017 irfan değirmenci'nin işten atılması)
    sizinle olan birlikteliğimiz kısa sürdü. yukarıda işten atılan irfan değirmenci için doğan grubuna bağlı blutv üyeliğimi sonlandırdım. sırf masum dizisi ve güzel oyuncuları için üye olmuştum, bu omurgasız yayın grubuna 1 lira bile kazandırmak bize yakışmaz; tarafımız belli olsun.
  • her ne kadar kendisine netflix alternatifi olarak beğensemde buraya kadarmış..
  • kısa süre önce şöyle masum hakkında yazmıştım, (bkz: #65642057). doğan tv'nin malum düzendeki işlevi aşağı yukarı belli ama kaliteli yerli yapımlara bir parça da olsa destek olmak umuduyla üye olmuştum.

irfan değirmenci'nin işten atılması nedeniyle protesto olarak üyeliğimi iptal ediyorum.
  • severek izledigim ve takip ettigim, irfan değirmenci'nin kendi goruslerini, bambaska bir platformda belirtmesi ardindan isten cikarilmasina tepki olarak, bizim de uyeligimize son verdigimiz platform.

senin icin 4 dolar cok para olmayabilir sayin dogan medya, ama benim kendime duydugum saygi onemli.

(bkz: 11 şubat 2017 irfan değirmenci'nin işten atılması)
  • benim de üyeliğimi sonlandırdığım platform. bir daha hurriyet.com.tr'ye tıklamak da yok. kanal d zaten izlemiyorum. hadi şimdi siktirin gidin.
  • bugüne kadar gideyim de üye olayım adamlara masum gibi projeler artsın dediğim ama bugün bırakın üye olmayı olanları da caydırmaya çalışmaya karar verdiğim gereksiz internet kanalı.
  • masum dizisi için üye olmuştum, az önce üyeliğimi iptal ettim. dizisini de sikeyim, platformunu da sikeyim. baskıysa baskının kralını yapacağız, boykot edeceğiz.
hesabın var mı? giriş yap