• araba kullanmayı seven ve bu aracın sahibi olupta daha önce premium olmayan otomobil tecrübesi de bulunan birileri bu aracın üstün taraflarını duygu katarak anlatsa da okusak dedirten.
  • 1.5 3.18 i nin yakıt tüketimi

şehir içi (lt/100 km) 6,2
    şehir dışı (lt/100 km) 4,3
    ortalama (lt/100 km) 5

o kadar az yakılır mı lan :((
  • bi yanlışlık olmasın şuan 3.18 i üretimi yok 3.18d olarak var. 3.18i ile zaten o yakıt tüketimine inmeniz imkansız dır. 3.18i benzinli 3.18d dizel dir. 3.18 d aracımda yakıt tüketimi şehir dışını hesaba katmıyorum - 7 lt

3.18i benzinli olan aracın tüketimide 9,5lt - 11 lt arasındadır.

*** edit ***

eipcack - arkadaşımız katalog verilerini bildirmiş. katalog verileri doğrudur.
    lakin katalog verileri kullanımdaki verilerden çok farklıdır uzaktan yakından alakası yoktur.

1.5 motor 136bg 1500kg araç 8.lt den aşağı yakamaz. hiç trafik olmadığını düşünürsek 7.5 lt yakar. kendi aracımdan söylüyorum.
  • mission impossible rouge nation'ın reklam yüzü.
  • e-90 kasası hakkında bilen birine ihtiyaç duyduğum seri.
  • euronun zirve yapmasından sonra ikinci el fiyatları 5-7 bin lira artmış araçtır kendileri. hayalleri bir kez daha oeeehh diyerek erteledik.

iki gün önce baktığımız 2013 model 3.20i ed 15bin km 118.000 lira olan araç bugün itibariyle 125.000 liradan satılmaktadır...

yaşasın tam bağımsız türkiye. ekonomi tıkırında, akıyoz.

edit: zuahah aynı araba 138.500 lira olmuş, afiyet olsun.

edit2: 132.500e düşürdüler, ee yani ayıptır.
  • 3.20i ed modelinde kullanılan motor psa tarafından değil bmw ve psa ortaklığı tarafından üretilmektedir. ingilizce okuyabilen birileri var sonuçta.
    gerçek 3.20 motoru diye bir tabir de yoktur. bmw model numaraları uzun süredir motor hacmini işaret etmemektedir. 2l benzinli motorlu 3 serisi bir önceki kasada 3.28i, yeni kasada ise 3.30i olarak adlandırılmaktadır. bu motor 252 beygir gücünde, 0-100: 5.8 saniye ve ortalama tüketim 5.4 l/100km'dir.
    1600cc motor ise 170 beygir gücünde, 0-100: 7.4 saniye ve ortalama tükeim 5.5 l/100km'dir.

ne yazık ki ülkemizdeki vergilendirme saçmalığı yüzünden 1.6l motora çok yakın bir co2 emisyon değeri olan 2l motorlu versiyon baz modelde 55.000tl daha pahalı fiyattan satılmaktadır.
  • 2012 a3 le takas edebilecegim araba
    holosko + bir miktar para teklif ediyorum
  • arkadan itişli araba kullanmayı bilmeyen sürücünün isyanlarına sebep olur.

arkadaşım sen bu aracı test etmeden mi alıyorsun? önden çekişli araçla arkadan itiş karşılaştırılmaz. çok acemiysen xdrive alsaydın ya da hiç bulaşmasaydın.

premium tabakadan olacam diye yaptığına bak allasen. neyse.

benim eleştirdiğim noktası ise başkadır. e90 kasadan sonra sürüş hissini aşağıya çekmiştir. yani ben e90'dan sonrasını sürmedim sürenlerin yalancısıyım ancak denildiğine göre mükemmel şanzuman motor uyumu yerle bir eden direksiyon hissizliğine maruz kalarak batırıp içine etmiştir. en yakın zamanda test etmek istiyorum.

e46 ve e90 kasalar ciddi güzeldi.

hele ki yorulmamış cillop bir e46 3.30 ci için 147 q2'm + 1.5 ankara dönerini seve seve teklif ederim.
  • fakir bmw sidir.
hesabın var mı? giriş yap