• ortadoğu'da yadırganır, geri zekalı zannedilebilir.
  • kurallara uyuyordur.
    ilk okul 1: yeşil yandı geç, kırmızı yandı bekle!
  • doğru olanı yapandır. trafik kurallarına uymuştur. kırmızıda geçmemiştir. yeşilin yanmasını beklemiştir. kendi mantığınla o geçtikten sonra yol boş ise sen de geçebilirsin kırmızıda. o mu çiğnesin kuralları sen çiğnesene.

tanım: bencil yazar başlığı.

edit: imla
  • yayaların hakkıdır basmak , hele türkiye de yaşıyorsak basmak daha zorunludur , hangi araç yaya yolunda duruyor bu zamana kadar nadir gördüm , ben basıyorum ve basacağım da , arabam olursa da yaya yolunda bekleyeceğim geçsinler diye
  • yorumsuz

kurala uyduğu için ağır psikolojik sorunları ya da zeka geriliği problemi olduğu iddia edilen yaya.
  • bunun geçmeyecek olduğu halde basan versiyonlarına kılım ben. geçecekse sonuna kadar hakkıdır. burası türkiye.
  • yine millet gelsin de bana bol bol güzel küfürler etsin diye düşünüp taşındıktan sonra açılan başlıklardan bir diğeri. ben anlamakta zorlanıyorum, bu kafada yaşamak nasıl bir işsizlik veya ruh hastalığının sonucudur. millet küfredecek, bu da yazılanları okuyup sırıtacak..

trafik kurallarına riayet eden kişidir.
  • hızlı giden otomobiller trafik lambasını rahatlıkla farkedebilir. fakat kaldırımdan yola doğru yürüyen bir yayayı farketmesi zor. sonra kaza olunca adam yeşil yanıyordu diyip işin içinden çıkabilir
  • antalya'da bir yayanın şehrin ana arterlerini durdurmasına , litrelerce mazotun havaya uçup gitmesine sebep olan durumdur. sözüm ona akıllı şehir
  • bunun bir de gece 2de ortalarda tramvay yokken tramvay ışığında bekleyen teyze versiyonları mevcuttur. biz tipik ortadoğulular karşıya geçince şaşırıp napıyor lan bunlar diye yüzümüze garip garip bakmışlardı güzel insanlar.

not: olay tabiki türkiyede yaşanmadı
hesabın var mı? giriş yap