• tahminimce 10-15 dk süren ve halihazırda düzelen sözlüğe erişim sorununu anında goygoycu şekilde haber yapan site.
    piyasalar zaten çok durgun, döviz borsa sürekli yatay seyrediyor, adamlar işi gücü bırakmış sözlük erişimini haber yapmışlar.
    bir de inci sözlük karşısından etkinliğini yitiren bik bik bik falan...

http://www.finansgundem.com/…ozluk-yine-coktu/62465

edit : kardeş sitesi finansgundem in haberini kendi sitesine taşımış. ha finansgundem ha borsagundem farketmez...
  • kullanışlı gazetecilik örnekleri sergileyen, etikçi geçinip tetikçilik yapan internet sitesi.
  • her pop-up reklam girdiğinde sikilen web sitesi.
  • sabah 9 da iş yerine gelip pcyi actigimda ilk actigim web sitesi. ozellikle yatirimci analiz setini begeniyorum. hissemetre de cabasi.
  • biz traderlar ne olduğunu zaten biliyorduk da malum ifşalardan sonra artık herkesin ne olduğunu öğrendiği site .
  • efsane borsacı "umutsarı" hakkında yalan yanlış haber yaparak gözümden düşen copy/paste borsa sitesi.
  • çok fazla rakam kullanarak benim de kafamı ciddi şekilde karıştıran haber sitesi
  • son günlerde twitter da adını sıkça gördüğüm oluşum. reklam karşılığı veya çıkar amacıyla birtakım bist hisselerinde manipülatif haraketlere neden oldukları belirtiliyor.dikkatli olun, yem olmayın.
  • başkalarının bir taraflarında patlayan hisseleri "uçacak, kaçacak, patlayacak hisseler, al veren hisseler" başlıkları altında veren internet sitesi.
    al sat tut bırak tavsiyesi değildir...
  • iyi niyeli yayın yapmayan bir ekonomi sitesi. sakın yanlış anlaşılmasın, spekülasyon yapmaya çalışıyorlar demiyorum, yatırımcıları korkutup hisse fiyatlarını düşürmeye çalışıyorlar hiç demiyorum, piyasa verilerini çarpıtarak haber yapıyorlar da demiyorum. sadece iyi niyetli değiller.
hesabın var mı? giriş yap