• (bkz: chuck norris)
  • benim.

şaka yapmiyorum ki benim. penetrasyon dahil.
  • çoğunlukla benim. 90 alt limit ama arada kaza kurşunları olmuyor değil 50-60. dakikalarda. şaka değil gerçek.
    #jussaywhen #alınterideğilgenetik #babamsağolsun
  • uzatmalara gitmiyordur
  • kendi kendini severken olur o.
  • acıdığım erkek.

geç boşalmak çok iyi bir şey gibi lanse ediliyor. fakat şu unutuluyor. ya hayatınızı birleştireceğiniz kişi diğer kadınların aksine gayet rahat bir şekilde doruğa ulaşıyorsa ve siz saatlerce ulaşamıyorsanız?

ben şahsen benim boşalamamdan bıkıp yeter artık deyip seksi sonlandıran kadınlara çok rastladım.

erkeğin iyi sevişeni 90 dakika boşalmayanı değil, boşalsa bile partnerini boşaltmadan sevişmeyi bırakmayanıdır.

ne istediğinize dikkat edin baylar ve bayanlar. sonra çok sevdiğiniz insanlardan ten uyuşmazlığı yüzünden kopabilirsiniz.
  • (bkz: sausage fest)

erkek erkeğe kalmışlar başlıkta... canım ayol!

kadınların fikrini merak ediyorsanız partnerinizle bizzat konuşun. duruma göre geç boşalmak hakarettir, duruma göre erken boşalmak... kimi zaman birkaç saatten az sevişmek azdır, kimi zaman quicky şarttır. herkesin ihtiyacı, her ilişkinin dinamiği farklıdır.

aksini duymak isteseniz de şu genel geçer bir gerçek; kontrol edilemeyen boşalmanın süreklilik arzetmesi... yo dostum yoo.... kan verir gibi yatan kadının bile gideri daha fazladır.
  • kadında yaratacağı etki muhteşem bir seks, harika bir orgazm, zevkin dorukları falan değildir. yaratacağı etki için: (bkz: sistit).
  • oğlum o değilde herkesin sik maşallah min. 20 cm, o yetmiyor herkes 90 dk durmadan sevişiyor falan. ülke ortalamasını tek başına ben düşürüyorum galiba.

kusura bakmayın amk.
hesabın var mı? giriş yap