• krispy kreme'den daha lezzetli bulanların gidip bir covid testi yaptırmasında sonsuz faydalar olan; şekerli, glazeli bir takım pişmiş hamurlar satan pastane.
  • tipik donuttan ziyade berlinere daha yakınsayan donutlar yapan firma. yukarıda bahsedildiği gibi kötü falan değil. özellikle tazeyse oldukça güzel. herkes de gusto sahibi anasını satayım. krispy kreme falan demişler bir de.
  • donutları güzel eyvallah. ama fiyat artışlarının açıklanabilir tarafı yok. tabi bu bütün kafe restoran vs.için geçerli.

6 ekim 2021 sipariş: https://eksiup.com/p/xr6238513yji
    donutın tanesi 10.52 lira. dolar kuru 8.87 lira.

bugün(5 mart 2023): https://eksiup.com/p/ni623850s2pe
    donutın tanesi 35 lira. dolar kuru 18.89 lira.

dolar kuru %113 artmış ama donut fiyatı %232. dolar kuru artışının gerçek enflasyonu göstermediği doğru. ama gerçek enflasyon oranına göre bile fahiş bir artış var.
  • joker indirimiyle sipariş ettim. hamuru bayattı. pişman oldum. kendi kendime, elde kalanları kakalamak için indirim yapmışlar dedim. donutları bayat değil de, normali buysa hiç beğenmedim.
  • bana öyle geliyor ki amerikan donutlarından farkı hamurunu bizim poğaçaya yakın yapmaları, ki çok daha güzel oluyor bana daha çok hitap ediyor. krispy kreme hamurları daha çok şeker gibi. bilmiyorum teknik yorum yapacak bilgim yok içimden gelen bu.

ayrıca allah kimseyi bişeyi beğenmediğinizde beğenenlere 3 paragraf laf attıracak enerjiyi vermesin. olmamış de geç. herkesin damak tadı aynı olmak zorunda değil.
  • yemeksepeti üsküdar şubesinden sipariş verdim. gelen şeylerin donut's olmadığına %100 eminim :) donuta benzeyen şeylerin hepsi bayat geldi. üzerlerinde çikolata artık taş kıvamına gelmiş. benimde yazmış olduğum yoruma hakaret içeren cevap yazdılar. yemeksepeti her zamanki gibi hiçbir yaptırım uygulamadı! suç bizde salak gibi bu adamlara para kazandırmaya devam ediyoruz. umarım ciddi bir rakipleri yakın zamanda çıkar.
  • 1.5 ay önce tanesini 10 tl’ye satıyorlardı.

eve giderken 4 tane almıştım. 4’lü menü 36 tl’ye gelmişti.

şu an ise tanesini 16 liraya satıyorlar :)
  • ondan sonra kalp krizi salgını başlıklarına üşüşüp aşı boklaması yapıyorsunuz.
  • donutları yağ kokuyor ve hamur gibi. zaten genel olarak donut çok yağlı ve saçma sapan bir besin bari yiyecekseniz güzel bir yerde yiyin.
  • her tarafımızdan tatlı fışkıran ülkemizde bu şekerli hamuru yiyerek tatlı yediğini zanneden tiplerin ağız tadı falan yoktur. hiç saygı falan duyamayacağım bu şeyi yiyip güzel bulanlara. hepiniz popüler kültürün kölesi olmuş özentilersiniz bence. bu iğrenç hamuru da güzel bulduğunuz için değil ağız tadınız olmadığı ve 2-3 sikko instagram fotosu için alıyorsunuz.

son sözüm de bu markaya, o gıda boyalı, yapış yapış şekerli şeylerinizi kendiniz bile yemiyorsunuz. boşuna rüzgar yapmayın. kısa sürede azalarak biteceksiniz.
hesabın var mı? giriş yap