şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 9 mart 2018'de yayımlanacak olan jimi hendrix albümüdür. ayrıntılar ve parça listesine şuradan ulaşılabilir.
  • fırından yeni çıkmış jimi hendrix albümüdür. sesler bana aşırı temiz geldi. hendrix’in sesindeki gençliği hissettim resmen. ilk izlenimlerim albümün gayet iyi olduğu ve kesinlikle dinlenilmesi yönünde.

    öldükten yaklaşık 50 yıl sonra bile, eski stüdyo kayıtlarından albüm çıkarılabilen ve bazıları önceden bilinen şarkıları da olsa insanı heyecanlandıran bir insan jimi hendrix. gecenin bu saatinde tekrar ve tekrar sevgiyle anıyorum.

    yalnız tam araştırmadım ama bazı şarkılarda o yok, bazılarında ise yaşarkenki kayıtları gibi değil de jimi’nin çok çok iyi taklitleri gibi geldi. bilen arkadaşlar yeşillendirirse mutlu olurum.
  • 1968-1970 yılları arasındaki kayıtları içeriyormuş ve şarkıların on tanesi daha önce resmi olarak yayınlanmamış şarkılarmış. hayırlı uğurlu olsun.

    dün spotify'da şans eseri karşıma çıkıp sevinç ve şaşkınlıktan donup kalmama sebep olan albüm. çıkacağından vesaire hiç haberim yokken birden bildirimi görünce içim bir hoş oldu, hemen dinlemeye başladım, mest oldum. sesler tertemiz, here my train a comin' hariç hepsi benim için yeni şarkılar ve hepsi müthiş şarkılar. daha ne olsun.
  • bu sabah spotify'ın önerisiyle haberdar olduğum bomba albüm. sayesinde tüm günüm keyifli geçiyor valla tadına doyulmuyor...