• rahatlığı seksapelle buluşturan yüzyılın icadı.

çok güzelsiniz be.

buyrun
  • daha once gorduğum ama ozel bi adının olduğunu bilmediğimden yeni oğrendiğim moda seysi.

soyle de bi galerisi var
  • sütyenin daha seksi ve daha rahat versiyonu.
  • c kuptan küçük memelerde güzel duran, daha büyük kupları taşıyamayan sütyenimsi.
  • her memeye gelmez.
  • yerli ve milli olanına ulaşmak için https://twitter.com/bralettr

hem çok esprililer de, yazdıkları için bile takip edilir.
  • öyle tek elle kopça açmaya benzemeyen icat. kopartarak çıkartınız. benimle sevişecek olanlar bunu giymesin. tamam çok güzel ama o gün olmaz güzel kız, o gün olmaz!!
  • hiç rahat edemeyeceğimi düşünürken aşırı sevdim ve artık renk koleksiyonu yapıyorum, beyaz favorim.
    kopçasız olanını kullanamıyorum, bana bel kısmı bol geliyor ama kopçalı modelleri de artık her yerde bulabilirsiniz.
    üstte yazılan her şeye katılıyorum. gerçekten pahalısı da, ucuzu da mevcut. görüntü mükemmel, çok rahat.
    son zamanlarda başka neyi bu kadar övdüm hatırlamıyorum. mutlaka bir şans verin.*
  • doğal ve çekici lakin her zaman her yerde kullanmanın uygun olmadığı iç/dış çamaşırı. zaman mekan önemli. push-up sütyeni nitelikli dolandırıcılık olarak görenler* size göre artısı, çoğu bralette destek yok. (kimisinde ince sünger bir tabaka var.) önce meme, gerisi teferruat diyenler için ideal. hayret "bralet giyen kızın asıl amacı" şeklinde başlık açmamışsınız gençler? durun siz yazmadan ben tarihe not düşeyim. teşhircilik, türk kızları bla bla bla...
    (bkz: bralette)
  • estetik olarak görüntüsünü çok beğendiğim ürün. bütün kızlar şu ipli olanlardan giyip gezmeli. niye bilmiyorum, altı üstü bir ip ama çok çekici bir detay.
hesabın var mı? giriş yap