• benzer tür dizi yok, emin olabilirsin olamazda
  • her şeyi unutan bir hafızam olduğu için tekrar başladım.
    4.sezon 4.bölümdeyim hala skyler orospuluk yapmadı bakalım ne zaman tavrım değişecek ona karşı.
  • tam tadında bitmiş dönüp dönüp izlenilesi dizi. ilk sezonun geçmediğini söylerler. ilk bölümden itibaren efsaneydi. oto yıkamacının kaşları, jessienin yo yo yo one four eight diye başlayan telesekreteri, özellikle gustavonun ölüm sahnesi ki kendisi walterdan daha iyi oyuncu bence, bi saul ı sevemedim. daha neler neleri barındıran efsanevi dizi.
  • dizi alışkanlığım olmasa da bunu kırabileceğim dizinin breaking bad olduğunu düşündüm.bir haftanın sonunda 4.sezona başladım.şu an efsane gidiyor ama şunu anladım ki dizi işi vakit işi sanırım izleyeceğim son dizi olabilir.
  • başlıklarda "neden en iyi dizi" veya "alınacak dersler" gibi şeyleri sıklıkla gördükçe bu diziyle ilişkili sonunda izlemem gerekiyordu. biraz geç oldu ama bugün bitirdim.
    seneler önce büyük yazar grevi sırasında verilen ara yüzünden 1. sezondan 2. ye geçemeyip, unutanlardan olmuştum. neyseki uzun bölüm ve sezon aralarını beklemek zorunda kalmadım.
    gerçekten harika bir diziydi ve bu kadar geç izlemiş, final bölümü heyecanını bütün dünya ile birlikte yaşayamamış olmama üzüldüm.
  • what up biatch!!
  • 2 değil 22 defa da izlense "skyler'a da fazla yüklenmişiz galiba" demek şuna benzer;

"tekrar izledim de aslında escude'nin burak yılmaz'a müdahalesi var gibi.."
  • hem orospu hem gerizekalı insana skyler white denir bak yine sinirlendim.
  • efsane dizi.

(bkz: orospu skyler)
  • skyler'a orospu diyenler bir baksınlar:
    (bkz: skyler white/@ug tek)
hesabın var mı? giriş yap