• 1990 doğumlu avustralyalı basketbolcu. 208 cm boyunda olup, zalgiris kaunas formasıyla ikinci sezonunu geçirmekte. washington state mezunu ama hiçbir nba takımına draft olmadı ve ülkesine döndü, sonra kaunas'a gitti.

bu sezon ilk altı euroleague maçında 24 dk ortalamayla 15s- 4r- 1tç /1tk ortalamalarıyla oynuyor, %66 ikilik ve %53 üçlüğü var, şut yeteneği olan bir uzun, mutlaka her takıma lazım böylesi
  • bugünkü zalgiris kaunas - galatasaray odebank maçında 10\13 saha içi isabetiyle, 24 sayı 6 ribaund -ki bu ribaundların 5'i hücum ribaundu- istatistikleriyle çılgın atmış
    basketbolcu.
  • zeki basketbolcular ailesinden. sadece iyi yaptığı şeyleri yapıyor ve onları da iyi yapıyor. avustralya'dan genel olarak çıkan akıllı basketbolcu geleneğini bozmuyor.
  • önümüzdeki sezon anadolu efes forması giyecekmiş.
  • bu adam hakkında yorum yapanlar muhtemelen üst üste iki maçını izlememiştir. kendisi bu seviyede oynayan en kötü dört numaralardan biridir. brown da döndüğüne göre en geç sene sonunda efes'ten gönderileceğine dair iddiaya bile girerim.
  • son zamanlarda garip bir tedirginlik icinde oynayan avustralyalı. sanki a takımında aniden ciddi bir rol almis cocuk gibi. iyi niyetli bir takim oyuncusu oldugu acik ama kendisinden bekleneni yapamiyor
  • kiymetini yeterince bilemedigimiz inanilmaz potansiyelli bir uclugu var. olympiakos, fenerbahce, real veya laboral'a gitse neyi kacirdigimizi daha iyi anlariz. keske moerman'a 38 dk sure vermek yerine motuma 10 dk ekstra inansa koç.
  • efes'e ilk geldiği zaman "bu adamda basketbolcu tipi bile yok, çok mu aradılar bunu" demiştim. fakat performansıyla, profesyonelliğiyle beni yanıltıyor. pozisyonu için çok fizikli ve yırtıcı bir adam değil fakat elinden geleni yapıp gereken yerlerde takımına önemli katkılar sağlayabiliyor.

yürüyedur sarı reyis.
  • takımda ne işe yaradığını hala anlayamadığım adam.hayır basket maçı 40 dk 4-5 rotasyonunda kimler var: dunston-pleiss-sertaç-moerman-james anderson(4-3 oynuyor biliyorum) bu rotasyonda nerede yer bulacak.ne gereği var bu kadar bol uzun rotasyonuna anlamıyorum.hiç erginin yapıcağı iş değil bu.muhtemelen efes yönetiminin yanlış planlama ve ani karar değişikliği alışkanlıklarından kaynaklı bir durum.
  • daha evvel şu entryi girmiştim.

(bkz: #83868162)

bu enrry de onun devamı olacak.

17 mayıs 2019 fenerbahçe beko anadolu efes maçı'nda kısa süre oynamasına ve sakatlıktan yeni çıkmasına rağmen çok önemli katkıda bulundu. helal olsun brock!
hesabın var mı? giriş yap