• (bkz: #64183405)

meriçlik için ekşi sözlük'e hesap açmak çok iyiymiş, eleman böyle paragraflarca ağladığına göre arkadaşı falan sanırım. bana iktisat gibi soft bir bölümü bitiren arkadaşının ortalamasından dem vurarak 3.25 üstüysem cevap vermemi istemiş. iplenmeyince nick altımda ağlamaya devam etmiş. geç gelen cevaba bence çok üzülmesin; bağlaçları, soru eklerini ve özellikle noktalama işaretlerini doğru kullanamayan/yazamayan insanları pek ciddiye alamıyorum. ağladığın entry'nin üzerinden belki yıl geçti ama üzgünüm hala ciddiye alamıyorum. hani o kadar ciddiye alamıyorum ki, sidik yarışı yapıp ne arkadaşını ne de seni ezesim bile gelmiyor. kızcağız laflarıma çok üzüldüyse biraz ağlasın, geçer. "yetenekli" olmasını iltifat değil, aşağılama kabul etmesini de kezbanlığa, ortadoğululuğa ve en önemlisi örselediğim egosuna veriyorum.

hadi geçmiş olsun.

edit: tamam, azıcık ciddiye alayım. zamanında entry'i yazarken 3.25 vurgusunu niye yaptığımı açıklamadan yazmışım, şimdi dikkat ediyorum. arda turan gibi bir kroyla takılacak akla, vizyona ve en önemlisi kültüre sahip bir kızın bu ortalamayı bu üniversitede bölümü her ne olursa olsun yapabilmesi oldukça enteresan bir olay. kıyamet alameti bile denilebilir.
  • muhabbetini, sohbetini sevdiğim, entrylerini keyifle okuduğum kıymetli bir yazardır. var olsun.
  • milliyetçiliği ayaklar altına almış bir mhp'li.
  • gerçekleri görmek istemeyen yazar. daha çoook okuması lazım. önemsemeyiniz ve türkçü ülkücü mhpli falan hiiç zannetmeyiniz.
  • şöyle bir başlık varken,

(bkz: 31 temmuz 2018 pkk'nın yüksekova saldırısı)

heralde yazdıkları çok siklenmedi diye gidip şöyle bir başlık açmış,

(bkz: 31 temmuz 2018 pkk'nın anne ve bebek katliamı)

burada ölen anne ve günahsız bebesi üzerinden fav falan kasan bi tip...

böyle gereksiz yere rüzgar yapan gazlı bir sözlük kullanıcısı... bedelliye falan bok atıyor, hayır dügün bir bedellinin şu ülkeye yaptığı katkıyı acaba bir ömür yapmışmıdır, yapmışsa nedir bu gereksiz ego’su bilemedim.
    kardeş askerliğini komando falan olarak yapıp dağda gazi falan oldun geldin heralde?

ne la bu genel kurmay başkanı edaları?
    bu ülkenin en kahraman askeri bile her türlü milliyetçiliği ayaklar altına alırım ulan! diyen adamı neredeyse ayakta alkışlayacaktı, sana ne oluyor minik?

bırakın olum bırakın bu vatan millet sakarya ayaklarını, o günahsız sabi ile annesi neden kim tarafından hangi iğrenç politikalarla katledildi, onu araştırın sorgulayın diyeceğim ama zor tabi. çok şey bekliyoruz bazen...
  • şehitlere ilişkin copy paste metinlerle başlık açan yazardır.
  • yardımsever, çok iyi kalpli bir insan olduğu aşikar bir yazarımız.

gerek mesaj yazmadaki düzeni, üslubu gerekse bilgi içerikli entry'leri... böyle bir insan olduğunuz için teşekkür ediyorum.
  • bu hacı abi neden yemeden içmeden savunma bakanlığı'nın açıklamalarını buraya yazıyor anlayamadım. yine de teşekkür ediyoruz kendisine
  • güzel dilimiz türkçeye hakimiyeti ile göz dolduran, bu maharetini son derece güzel bir üslupla gösteren, tabir-i caizse şiir gibi yazan kıymetli bir sözlük yazarı.
  • aşırı islamcı bir grup tarafından özenle çizilmiş bir kemalist karikatürünü canlandırdığını düşündüğüm kişi. ben öyle büyük bir teröristmişim ki, bana verilecek ceza "emsal" olmalıymış. ben mustafa kemal'e hakaret etmemişken böyle diyen arkadaş, umarım mustafa kemal'in kendisini de geçip ailesine küfür eden "yandaş" yazarların da peşinden gidiyor ve hesabını soruyordur :)

yok ama bence onlar en büyük vatanseverdirler. hiç onlardan hesap sorulur mu? en iyisi sözlükte devlet eleştiren bir entry seçip mahkeme söylemi geliştirmek.

geçen sözlükte dolaşıyordu, şu videonun 3:40 sonrası ile arkadaşın entrysi arasında hiçbir fark göremiyorum ben. ülkemizin en geniş ve sözde birbirine zıt iki ucu bunlar.

https://www.youtube.com/…zo&ab_channel=kanaltürkiye

(bkz: #115520440)
hesabın var mı? giriş yap