• farah'ın mutluluğunu her an hissetiren ilk single'ı. keşke böyle devam etsede şarkı söylemesini dinlemek için sadece çağan ırmak ile proje yapmasını** beklemek zorunda kalmasak.

bana nil karaibrahimgil'in şarkılarındaki tatlı havayı anımsattı.
  • değişik bir şey denemiş farah fena da olmamış.
  • model grubundan dinlesem yadırgamayacağım bir şarkı yapmış farah. ama sevdiğim, enerjisi yüksek olan bir şarkı olmuş.
  • bir sevip bir sevmediğim garip şarkı zeynep farah abdullah şarkısı. kendisi müzik sektöründe bekleniyordu zaten iyiki gelmiş ama şarkı bir garip yorum yapamıyorum.
  • evde kısıtlı imkanlarla single hazırlamak isteyenler için güzel bir rehber.
    abla hızlı konuşup kaydetmiş. 500 defa aralıksız manga dinleyip diline dolanan melodiyle de nakarat yapmış.

bu yöntemle 3 saatte bir single hazırlayabilirsiniz. kolay gelsin.
  • erkek arkadaşı ahmet rıfat sungar'la tanışmasını anlattığı sarah jessica pa.. aman farah zeynep abdullah şarkısı. dikey video çekip küfür yiyen ezilenlerin sesi olmak için kaçak çay kafasıyla çekilmiş bir klibe sahiptir.*

dün gördüğüm bi haberde denk gelmiştim, tanışmasını şöyle anlatıyordu sayın abdullah; "dışarı çıkmayı sevmiyorum. arkadaşımla yıllar sonra 'bir gece çıkalım' dedik. kısmet işte. eğlenmeye çıktığım ilk gece erkek arkadaşımla tanıştım".*
  • farah zeynep abdullah’ı oldukça itici bulan beni bile bu klibindeki hal ve hareketleriyle gayet tatlı buldurmuştur. gayet başarılı bir dikey klip. sevgilisinin doğum gününü kutlamak için yapılmış bir iş. emeğinize sağlık, mutlu olun.
  • farah zeynep abdullah'ın bugün yayınlanan single'ı. sevgilisinin doğum günü için bestelemiş aslında ama sonradan çok sevdiği için böyle bir klip de çekmeye karar vermiş.

https://m.youtube.com/…q4q2v1d87bq&feature=youtu.be
  • insanın içini ısıtan izledikçe izleyesini getirtip dinledikçe dinleyesini getiren single dır. başarılı olmuştur hayırlı olsun umarım devamını getirir her zaman arkasındayız.
hesabın var mı? giriş yap