şükela:  tümü | bugün soru sor
  • evrencan gündüz'ün sanırım reklam işi yaptığı bir kurum için söylediği şarkıların derlendiği albüm.

spotify'da gördüm. burçak tarlası'nı evrencan stiliyle dinlemek güzeldi.
  • spotify ve benzeri platformlardan dinlenebilecek evrencan gündüz albümü. iyi yorumlanmış türküleri barındırıyor.
  • troy ve evrencan gündüz'ün birlikte hayata geçirdikleri projenin ürün albümü.
    türkülerin halkla veya doğayla iç içe mekanlarda kaydedilmesi, projenin en beğendiğim yanı oldu.
    *favorim: vardar ovası

ilgilenenler için:
    hikayesi
    burçak tarlası
    ordunun dereleri
    ığdır (quba)'ın al alması
    vardar ovası
    çalın davulları
    albüm çalışmaları-1
  • çokça emek verilmiş, her yerinde kalite kokan nefis albüm. türküleri bu tür yorumlarla dinlemek çok hoş.
  • ığdır'ın al alması yorumuna gerçekten hayran kaldım. müthiş bir mistik ve sad havası var. parça başlı başına bir hikaye olmuş. öyle ki melodinin mistik havasına kapılıp hayal dünyasına dalıyorsunuz, sonlara doğru da daha modernize seslerin çalmasıyla da o mistik havadan çıkıp gerçek dünyaya tekrar giriş yapıyorsunuz. mükemmel olmuş.
  • bir asım can gündüz projesi olan evrencan gündüz'ün etnik caz albümü.
  • ilgililer için bilgilendirme. spotify a albümü düştü dilediğiniz gibi dinleyin çünkü çok harika.
    evrencan gündüz karakterini müziklere yansıtan bir sanatçı. çünkü rengarenk biri. onu sosyal medyada takip ederken bile insanın enerjisini tavan yapan ve keyiflendiren biri.

şarkılarını dinlerken de o enerjiyi alıyorsun. özellikle youtube videolarında mimikleri ile daha da sempatik.
    bu toprakların sesleri adı altında söylediği tüm şarkıları güzel yorumlamış ama ığdır ın al alması bambaşka güzel olmuş. onu dinlerken bile başka yerleee gidiyor insan. bir de burçak tarlası da çok keyifli olmuş.
    ben milenyum çocuğuyum dürüst olacaksam türkü dinlemez etmezdim ama onun sayesinde ilgim arttı.
    müziğin hep daim olsun güzel kalpli mavi mars gezegeninde yeni şarkılarla çık karşımıza.