• kendimi bildim bileli ellerim icin kremini kullaniyorum. cantamda mutlaka kremi bulunur.

edit: bebekler icin olan gunes losyonunu da kullandim oyle seviyorum markayi.
  • alm.

bube den gelmektedir. bube kücük erkek cocugu anlamindadir. bübchen de buna bir tatli cocuk, minik velet yirim seni gibi anlamlar katar.

das bübchen ist echt süss gibi bir kullanimi vardir.
  • bebekler icin olsa bile sampuanini tavsiye edebilirim bu markanin. uzun saclilar icin yikamasi biraz zahmetli* ama sacin daha az yaglanmasina sebep oluyor.
  • bebek şampuanı, kremi vb. üreten bir alman kozmetik markası. ürünlerinin tamamında bitkisel olduğu yazmaktadır.
  • civcivli ürünle aralarında çok da malzeme ve etkinlik farkı olmayan bebe şampuanı.
  • içinde kostik ve sls bulunan bebek şampuanları nasıl doğal oluyor anlamadığım marka
  • her kış mevsiminde, soğuktan norveçli balıkçı ellerine dönen bebek ellerim için nemlendirici sütünü almayı düşündüğüm marka. alınca güncellerim burayı.

güncelleme: böyle diğer nemlendiriciler arasında bariz bi fark yok. ancak yine de diğerlerine göre bi tık daha bebeksi yapıyor. tavsiye edilir ama şart değil almak.
  • bana sorarsanız en iyi çocuk şampuanı little mermaid
    kardeşimin kızının saçları çok uzun ve açılmıyor normalde baya sorun çıkaran bir çocuktu saç konusunda ama bübchen in little mermaid ini kullanmaya başladıktan sonra sorun çözüldü

gelin görün ki türkiyede yok
    aynı markanın muadilleri var prenses vb ama little mermaid kadar güzel açmıyor saçı
    umarım en kısa zamanda getirirler
  • sudocrem, bepanthol, mustela - mustela demişken o çok reklamı yapılan pişik kremi ne kötü çıkmıştı- ve aklıma gelmeyen nice markanın pişik kremi hikayeymiş dedirten bir pişik kremi var bu markanın. hafif kırmızılığı tek kullanımda geçiriyor. yoğun pişiği geçirmesi bile her alt açmadan sonra kuru cilde uygulama şartıyla 3-4 uygulamayı geçmiyor. losyondan biraz yoğun kıvamı ile sürümü de kolay.
    tabii çok değil 1-2 ay önce 25 liradan fazla olmayan krem şimdi 40 liradan ucuza satılmıyor. %100 zam gelmedi diye sevineyim bari (!)

not : markanın iki pişik kremi var. kavanozdakini değil tüp ambalajdakini alacaksınız. kavanozdakini etkisiz bulmuştum.
hesabın var mı? giriş yap