1309 entry daha
  • doğuş yayın grubu’nda olduğu zamanlardan tanıdığım şey. makyajsız gayet çirkindir ayrıca gerçekten über varoştur. tabi rakı bardağı görse sikmeye niyet edecek olan midesiz ekşi tayfasına güzel gelebilir.
  • haftanın gündemi bu kadın oldu nedense,madem bu kadar itici irret yandas niye popüler yapıyorsunuz bırakın madem kendiliğinden havasi insin tabiki doğrulari yuze vurmak batıyor değil mi
  • habire götten zarto’nun spiker versiyonu.
  • şöyle alıcı gözle baktım kafası olmasa güzel kadın
  • dalga geçme anlamında değilmiş de heyecanlı heyecanlı anlatımına gülünmüşmüş. farz edelim kılıçtaroğlu "heyecanlı heyecanlı" saydığı illeri alamadı, bi insanın hayallerini anlatırken coşkulu olmasından -ki adam gayet normal bir şekilde anlatıyordu- daha doğal ne olabilir? kim hayallerini anlatırken, hem de bunu tüm samimiyetiyle tüm toplum için istiyorken; karşısında onu sözümona ciddiye almayarak aşalayıp küçümsemesini ister? madem bi b*k yedin, arkasından durur insan. gelmiş burda g.*tüm g*tüm entry girdiriyor. hadi ablacım, hadi... boş yapmayalım.
  • "hepiniz ikiyüzlü ve alçaksınız!" diyerek başlayıp aynı görüşte olmadığımız için linç ettiğimizi savunan bir adet ısmarlama entry giren yazar da gördüğümüz başlık. ikinci entry'ni üç ay sonra bu başlık için girmeseydin ciddiye alınabilirdin.

bu kadının burada linç edilmesinin sebebi kadın olması değil. kahkaha atması hiç değil.

linç edilme sebebi işine gelen cümleleri alıp,işine gelmeyenleri keserek haber yapmasıdır. akparti ibb adayının karşısında özür dileyerek,bana kızmayın diyerek soru sorarken chp genel başkanıyla dalga geçercesine karşısında kahkaha atmasıdır. kendisine gelen girileri "kadına şiddet" adı altında sildirmeye çalışarak gerçekten şiddete maruz kalan ve istismar edilen kadınlar varken kavramın içini boşaltmasıdır.
  • tv izlemeyi yıllar önce bıraktığım için kendisini şu malum video haricinde tanıma şanssızlığına henüz erişememiştim. bugün merakıma yenik düşüp kanal d ana haberi internet üzerinden izledim. aman allahım o nasıl bir iticiliktir? o sahte mimikler, o abartı vurgular, samimiyetten fersah fersah uzak ses tonu. asla bir gazeteci duruşuna, haberci ciddiyetine sahip olamayacağı, oraya torpil aracılığıyla konduğu o kadar belli ki. yazık kanal d yıllarca kaliteli, eleştirel akşam haberciliğinin adresiydi. o bile bu ellere düştüyse medyanın cılkı çıktı demektir.
  • dönem dönem türeyen hükümet yakını sunuculardan bir tanesi. nagehan alçı’dan sonra akp’nin en iyi sunucusu. bunun da vardır süresi.
2372 entry daha
hesabın var mı? giriş yap