• an itibariyle istanbul seçimleri iptal edilebilir diye saçmaladı. prof. dr. adem sözüer de canlı yayında efendi efendi siktiri çekti.

omurgasız, beyinsiz, yavşak yandaş profilinin en iyi temsilcilerinden.
  • yandaş rezil bir muhabir.
    yalaya yalaya bu noktaya gelmiş olmalı.
    gün içerisinde melih gökçek, yerel yönetici değişiklikleri başlığında adeta akp vizyonu, merkezilik, yol kazası, hizmet gibi şahane kelimelerle reisini ballayıp yalamıştır.
    bu tip adamlar, hande fırat gibi kadınlar o görevlerde; ahmet şık gibi gerçek gazeteciler ya içeride ya da tele1 gibi kanallarda...
    bu adamın bir bilgi birikimi, gazeteci donanımı olduğuna inanmıyorum. eğer varsa da o zaman cesareti yok mesleğinin hakkını verebilecek.
  • hakkaten doğuştan mı cahil yoksa sonradan olma mı cahil çözemediğim eğitimsiz kişilik.

demek demirel' in yaptığı köprüden amortisman yüzünden 11 liraya geçiyoruz, öyle mi? yeni yapılan köprülerden 110 liraya geçmek normal yani? yeni köprü olduğu için :)

hakkaten bilgisizmiş la bu. ben şu lafı diyip yeni yapılan köprülerin pahalılığını canlı yayında savunmuş olsam yüzüm kızarır sokağa çıkamazdım.
  • "seçim tarihini ysk belirledi" gafından sonra az önce de akp'nin danıştay üzerindeki
    etkisini afişe eden şeyler söyledi. hakikaten de bilgisi, birikimi ve kıvrak zekasıyla habertürk'e çok yakışıyor.
  • doğruları söylediği ve işini düzgün yaptığı için malesef bu ülkede kimseye yaranamayanlardan biri.

bugün cesur gazeteci sanılan ismail saymaz, aynı medya grubundaki meslektaşı irfan değirmenci hedef alındığında sesini bile çıkaramamışken bülent aydemir hedef alınan meslektaşının arkasında durdu.

buraları okuyorsa ekranlarda özlendiğini bilsin.
  • ne oldu şimdi bu arkadaşa. adamlar bir güzel kovdu iki üç gün konuşuldu bitti gitti. ebru baki de hala kakara kikiri, ama güzel ders oldu bülent'e. meriçliğin bedelini işiyle ödedi.
  • haksız bir şekilde görevden alınmıştı bugün itibariyle habertürke geri dönmüş. hayırlı olsun kendisine.
  • her sabah günlük ekonomi, özellikle de halkın alım gücünün düşmesi ile ilgili yorumlarını izliyordum.

o kadar doğru konuşuyordu ki bir süredir, birilerinin zoruna gideceği belliydi.

sen doğru yürü bülent abi para kazanılır insanın yeter ki ilerde çocuğuna anlatacak gururlu kararları olsun. hayırlısı olsun..
  • onca başlık açtınız bu adama inanarak.
    o özür diledi yalan haber yapıp iftira attığı için bakalım buradaki mallar ne yapacak.

önceden yandaş görülüyorken itiralara başlayınca candaş olup el üstünde tutulan gazeteciymiş.
  • yavuz oğhan'ın 12 temmuz 2019 tarihli programına s400 alımıyla ilgili bilgi vermek için bağlanmış. kelime seçimleri, olayı anlatışı öylesine habercilikten uzaktı ki akp'nin kemik kitlesinden birinin arkadaşlarıyla yaptığı muhabbeti dinliyorum sandım. kim olduğuna bakmak için buraya geldim, gördüm ki yanılmamışım.

edit: "niye türkiye'nin komşularıyla ilişkileri iyi olmasın. suriye'yle esad'la mesela. 10 milyar dolarlık ticaret hacminden 4 milyon mültecinin külfetini çektiğiniz bir döneme geldiniz." dedi. vallahi dedi, esad'la dedi, hatta geldiniz dedi, siz dedi.

biz halk olarak gittik esad'la kavga ettik, ondan bozuk aramız, tabii, ülkeyi on yedi yıldır yönetenlerin hiç kabahati yok, biz yaptık.
hesabın var mı? giriş yap