• sinemada keyifli vakit geçirten komedi ile aksiyonun harmanlandığı harika bir film. boş yorumlara aldanmayın. sınırları zorlayan plot twistler ile filmi bulandırmayan, karmaşık bir senaryo güdüsü gütmeyen, sadece keyifli vakit geçirmeyi amaçlayan bir film olmuş. gayet beğendim. bir de sinemada izlemeye değmez diyenler olmuş tam komedi. tam tersine tam sinemalık bir filmdi.

ki bu tarz filmler sonlara doğru genelde sıçar. bu film tam tersini yaptı. helal olsun.
  • üç beş yorum okuyayım diye geldim sinirden elim ayağım titriyor amk dünyanın bütün işsiz güçsüz mızmız ergenleri ekşiye toplanmış.
    miss gibi film, herkeste on numara oyunculuk. soundtrack'leri yeter. inanılmaz asil ve sofistike, mesaj kaygılı vs bir film olma derdinde olmadığını çok net verirken buradaki mal ekşicilerin derdini anlamadım. ulan baklava yerken de "çok şekerli olmuş beğenmedim" falan mı diyorsunuz siz? tek bir standartları var her şeyi ona göre ölçüyorlar beyinsiz hayatsız ruhsuz troller.

neyse. film on numara. en son bu ayarda böyle keyifli seven psychopaths vardı izlediğim.
    brad pitt biliyorum okuyorsun buraları, çok büyük oyuncusun kardeşim aynen devam, çok iyi yerlere geleceksin.
  • genç japonun uyuz oyunculuğu ve sandra bullock'un botokslu ifadesiz suratı filmin en kötü yanı.
    eğlenceli ve biraz tarantino tarzı içeren bir film. çok büyük beklentiye girmemek lazım.
  • bugün izlediğim film . film öyle büyük beklentiyle gidilmemesi gereken aksiyon yer yer mizah barındıran bir film . limon ve mandalina biraderler için bile izlenebilir. özellikle müziklerini çok beğendim. filmdeki psikopat küçük kızı da miray daner'e çok benzettim.

o müzik : https://youtu.be/qieeju_dp14

bu da miray daner'e benzeyen tatlı psikopatımız joey king:

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/…qjtkgg&usqp=cau
  • “because god hates me.”- ladybug
    “no, she doesn’t.”- maria
  • filmin kitabıda varmış, yazar kotaro ısaka. kitabı alıp 3 günde bitirerek dün filmi izledim. açıkçası kitapta bulunan birçok şey filmde yok. kitabı süper ötesi. tam bir kitap kurduyumdur, bu kitap en sevdiğim kitaplar arasına girdi. mutlaka kitabı okuyun. özellikle prens karakteri efsane kitapta. bu arada prens karakteri kitapta erkek, filmde kadın.

kitap theseus yayınevinden çıkmış buradan bakabilirsiniz.
  • film güzel, tavsiye ederim.
    yönetmenin tarantino hayranı olduğunu düşündüm. özellikle tangerine ve lemon biraderler, jules-vincent ikilisini andırıyor gibiler.
  • bir cok film ve yonetmenin karisimini cok basarili bir sekilde yapip, kendini hic de ciddiye almadan son derece olumlu bir film yapmislar. bol bol geyikle ve durum komedisiyle guldurup, cok da umursanmayan bir hikaye ile konuyu surdurebilen, benzerlerinin bir cok noktada tavsayacagi yerleri ustalikla atlatip, oldukca eglenceli bir yapimi bizlere sunmayi basarmislar. ıcinde biraz tarantino, biraz guy ritchie, biraz analyze this, biraz the hunted olan, sans ve kaderi isliyormus gibi yapan ama aslinda thomas the tank engine reklami olan bir yapit. festival filmlerinden sikilinca seyretmek icin ideal.
  • uzun zamandır hiç sıkılmadan izlediğim tek film olarak rafa kaldırdım kendisini. brad pitt ne yapsa gidiyor zaten de, ekibin filmde büyük bir zevkle rol aldığı çok bariz. siz de bir anda bir parçası olabiliyorsunuz zaten.

puan vermeyi sevmem ama 8,7/10 diyorum. izleyin efenim.

bu arada filmin müziklerine de dikkat çekmek isterim. örneğin, kyoto eki.
  • bir adet zenci ahmet mümtaz taylan içeren film.

bakınız:
hesabın var mı? giriş yap