• burgazada öğretmenevi istilacıları tarafından asla boş bırakılmayan yer. şahsen artık inanmıyorum buraya gitmiş ve kalmış olan insanların varlığına. belli bir grup var, 30 kişi kadar, onlar gidip kalabiliyor sadece. bak sinirlendim yine...
  • telefondan öğrendiğim kadarıyla evlilik cüzdanı olmadan çiftleri almıyorlarmış, kız arkadaşımla 1 gün tatil yapıcaktık aq yemedik evinizi.
  • balığı ortalama, tavuk ve et yemekleri de orta-kötü olan bir mekandır. şarap içmek dinlenmek için tercih edilebilir.
  • öğretmenevi kartı olmadan da yemek yiyebilirsiniz, kartı olanlara %20 indirim uygulanıyor. balıkları güzel taze, tavsiyedir.
  • muhteşem manzarasını hak etmeyen ellerce işletilen mekan. öyle ki sandalyeleri tozlu, çayı berbat. ayrıca bahçesinde kediler martılar özgürce takılırken evcil köpeğimle oturamadığım mekan. çalışanlarının tavrı zaten dillere destan. yıl olmuş 2022 hala evcil hayvan kabul etmemek hem de devlet kurumunda ilginç. eskiden bira patates yaptığımız öğretmenevlerinde alkol satışının olmaması da laik türkiye cumhuriyetine yakışmamaktadır. özellikle hayvan dostları gidip para kazandırmasın.
  • yakın bir zamanda gitmiş olduğum, çarşafları leke içerisinde olan mekandır.
  • adanın genel karakterine sadık, sakin mekanlarından biri. iskeleden sağa doğru, camiyi geçip gönüllü caddesinde makul bir süre yürüdükten sonra öğretmenevi ile karşılaşırsınız. bu alternatif zirve mekanının gölgeli bahçesinde, istanbul'a karşı içmek akşamüstlerinde ayrı güzeldir.
  • faytonla 10 ytl karşılığında ulaşılabilen, harika bi manzaraya sahip mekan.
    bu büyüleyici manzara eşliğinde internet keyfi yaşamak isterseniz eğer, bulunduğunuz mekanın meb tarafından işletildiğini anlarsınız.
    ilave ücret ödemeden wireless internet bağlantısı kullanılabilmektedir fakat facebook yada bazı flash oyun sitelerine girilmeye çalışıldığında "bu siteye erişim, sakıncalı içeriğinden dolayı, milli eğitim bakanlığı’ nın isteğiyle türk telekom tarafından engellenmiştir." ibaresiyle karşılaşılmaktadır.
  • odalari oldukca temiz ve konforlu, calisanlari samimi ve yardimsever; en guzel manzaraya sahip ogretmenevidir. yari ahsap olmasi da ayri bir guzelliktir.
  • değil sonraki bir hafta, bir sonraki ay için bile rezervasyonların bittiği yer. her ayın 15'inde tüm tesiste sonraki ay için oda kalmadığını öğrenince 1. sınıf otel aradığımı sanıp "hayırlı işler" deyiverdim ya la.

eskiden bir hafta önceden aramak yeterliydi, şimdi "sonraki aya kadar doluyuz" yanıtını alınca ben bi bozul. *
hesabın var mı? giriş yap