• night elf'lerin kadim düşmanları. night elf'ler onları yeryüzünden kovdular fakat kehanet onların tekrardan geleceği günden bahsetti..
  • kimdir nedir lan bu burning legion? diyorsaniz, warcraft 3'te bir irktirlar mesela...
  • paticik forumlarındakilerin %90 nın oynadığı wow pvp sunucusu
    (bkz: skullcrusher)
  • kırmızı-beyaz tabardları ve küfürlü konuşmlarıyla oldukça fazla türke rastlayabileceğimiz world of warcraft server ı... artık limitlerde dolanmakta olan oyuncu sayısına sahip...
  • ozellikle son bir haftadir ya$attigi sorunlar yuzunden bir daha oynamak istemedigim wow serveri.bugun yakla$ik 6 saattir server down olamasina ragmen bir aciklama yapilmamasi da iyice sinir bir durum.hayir o kadar user var para veriliyo insan en azindan aciklama yapar.*
  • yeni accountlara char acma hakki tanimayan serverdir diger full server lar gibi.arkadaslarla oynayalim diye us serverli wowunuzu cope atip eu server alirsaniz, sora got gibi (benim gibi) kalirsiniz.

edit: char acmayi acmis ancak oldukca yogun olan yapisindan dolayi surekli lag olan aksam saatlari 500 kisi sira bekleten serverdir.
  • çok eskiden efsanevi guild nihilum'a ev sahipliği yapmış, bolca türk ve iskandinavyalı barındıran, az zamanımın geçmediği canım serverim. tabi nihilum biraz da türk telekomun etkisiyle (20-30 % türk nüfus) oldukça yavaş olan serverı terk edip magtheridon'a gitmiştir
    (bkz: lagging legion)
    (bkz: lagrimmar)
  • arcane explosion yapsan türk ally'e denk gelen server. horde tarafında aynı durumu polonyalılar için söylemek mümkün.

trade chat'i de ezici üstünlükle domine etmişlerdir.
  • daha oyunu ilk edindiğim zamanlarda arkama bakmadan koşa koşa kaçtığım wow serverı. devamlı olarak "abi kafalık düştü mü natıral veren" "yok omuzluk düştü onun yerine ehe öhe.. aa bak çıplah blod elf garısı" şeklindeki ultra salak muhabbetlerin dönmesi biz türklerin daha az sayıda olduğu bir server arayışına yol açtı. ipini koparan "bol türk var ben de sıfır ingilizce bir şekilde yaşarım olur" şeklinde geldiği için boku çıkıyor serverın. yoksa türk muhabbeti her yerde dönüyor türk varsa ve bu da kötü bir şey değil. ama her taşın altından da aynı muhabbetler çıkarsa delleniyorsun.

lakin yine de "kafalık" nedir lan?kask, miğfer falan de bari hiç değilse... "kafalık?"
hesabın var mı? giriş yap