• baltanın ormana dönüp ağaç katletmesi. eğitim sistemi, sosisi sokunca öküz çıkaran makineye dönmüş. o sıralarda oturmuş insanları o öğretmenler yetiştirdi. adaletini, sistemini, gelmişini, geçmişini eşşeklere havale ediyorum. e bu sistem hangi suçluyu arka kapıdan salarak sözde özgürlükleri koruyarak suça sehven de olsa ortak olmadı?
  • kadın da olsa erkek de olsa öğretmene el kaldıran katıksız orospu cocugudur.hem üç kuruş maaşa çalış hem 50 tane cocugun nazını çek bir de dayak ye.(bkz: yeter orospu çocukları).
  • "şiddete tepki gösterilsin, yetkililer bir şeyler yapsın" diyenleri gördükçe şaşırmama sebep olan olay.

günümüz milli eğitim ortamında bir kulp bulup, bu saldırıdan dolayı "nöbetçi öğretmen"'in başını yakmasınlar bana yeter.
  • türk eğitim-sen bursa 2 nolu şube başkanı selçuk türkoğlu, şunları kaydetti: ..."2-3 bin vatandaşın yaşadığı yere hastane, hükümet konağı, jandarma gönderen devlet, 2-3 bin öğrencinin eğitim gördüğü bir okulun kapısına bir tane bile güvenlikçi görevlendirememektedir."...

oo bölücülük almam bi dal
  • öğretmen olmak için üniversite, milletvekili olmak için ilkokul mezunu olmanın yeterli olduğu güzel ülkem...

lafa değil icraata bakalım; akp iktidarında kadına şiddet milli hasılattan daha fazla arttı.
  • bu ülkede hukukun da adaletin de yerlerde olduğunu kanıtlayan olaylardan biridir. magandalar gelip okul basıyor ve iki öğretmeni, üstelik de iki kadın öğretmeni dövüyor. ve sonucunda hiçbir şey olmuyor. hay ben böyle ülkenin...
  • akp'nin ülkeyi nasıl bir pislik yuvası haline getirdiğinin kanıtı. kadına şiddet, işini yapana şiddet, herkese şiddet anasını satayım. vahşi batı gibi oldu sokaklar.

bunu yapan adamın korkacağı birşey de yok ki. akp saolsun adalet sistemine ve polise zerre güven kalmadı. karısını sokak ortasında öldürene, tecavüzcüye, doktor dövene göz yumarsan olacağı bu.
  • miting esnasında bacı diye tabir edilenlerin siklenmemesiyle sonuçlanmıştır. bu adamları serbest bırakan zihniyetin özgürlükten anladığı suçun cezasız kalmasıdır.
    not: şerefsizsiniz hacı abiler.
  • ücretli öğretmen olmaları muhtemel olan öğretmenlerdir.
  • öğretmenler resmen batı da güneydoğu yu yaşıyorlar, mahalle mahalle değil bildiğin şırnak amk, kahvehaneler de adamlar fösür fösür sigara içerler polis bile bi bok diyemiyorken bu öğretmenlerin itin götüne sokulası saldırganlarla mücade etmesi ayrıca bi kahramanlıktır
hesabın var mı? giriş yap