• sadece skin care lotion değil, her türlü ürüne sahip bir marka. skin care lotion'dan dudak nemlendiricisine, tırnak eti kreminden diş macununa, şampuandan fondötene kozmetik ürün olarak nitelendirelecek (zannedersem maskara haricindeki) her ürünü bulabilirisiniz. doğal ürünlerden yapılmasıyla beraber hemen hemen her ürün çok hoş kokar. yamulmuyorsam nivea'dan masraflı, neutrogena'dan ucuz fiyatlara sahiptir. güzeldir, güzel.

ayriyeten, burt'ün arıları anlamına gelir.

http://www.burtsbees.com/
  • dudak kremi olayına yeni bir boyut getirmiş girma.
  • burt's bees hayvanlar üzerinde test edilmeyen ürünler satar. ademoğulları için bakım, onarım, kozmetik, sivilce giderici, böceksavar, diş macunu, pişik pudrası, traş sabunu filan da üretirken, evcil hayvanlara yönelik fda onaylı ürünleri de vardır.

ayrıca ambalajların da recycled olması önemlidir.
  • ürünlerinde paraben, pthalate, sülfat, oxybenzone vs bulundurmaz. ancak ne yazık ki clorox`` tarafından satın alınmıştır.
  • clorox tarafindan alindigindan beri urun cesidi artan, daha fazla heryerde bulunan marka haline geldi..belki psikolojik bir sey ama kimya devi tarafindan satin alinmis bir firmanin cok da dogal olmayacagi gibi acaip bir takintim var. diger taraftan o kadar para verdiler bozmazlar herhalde diye de dusunuyorum. 7 sene once taparcasina aldigim urunleri yavas yavas azaldi. kokusu mokusu guzel ama yine de guvenilir kaynaklardan kendime baska bir burt's bees bulma zamani geldi. hatay sabunu affeder misin beni?

ps: seneler sonra gelen edit. hayatima oglusum girdiginden beri kendilerini daha cok sevdim. talk free pudrasi, 100% dogal urunlerden yapilmis bebek urunleri en onemlisi kiyafetleri. kiyafetleri..dogum olmadan once bir suru carter's dan abuk sabuk bebe magzalarindan kiyafetler aldik. sadece burt's bee in kiyafetlerini giydirdigimizi farkettik. kim design etmis bilmiyorum hersey muthis zekice yapilmis, %100 organik pamuktan mamuller..yumusacik, cok dayanikli ve sik..bir kimya firmasindan beklenmeyecek kadar iyi bebek kiyafeti ureten firma..
  • facebook sayfasi acilmis olan kisisel bakim seysi > http://www.facebook.com/burtsbeesturkiye
  • ballı dudak kremine (lip balm) aşık oldum snrm. sürekli sürüp bal kokuyorum. tadı yok ama.
    9.90 tl'ye boyner'de satılıyor.
  • nihayetinde turkiye'ye gelmesi mutluluk yaratan ama pazara giren her yabanci marka gibi ucuk rakamlara satilan marka. yurtdisindan alindiginda 18 dolar odenen krem burada 120 liraya satiliyorsa varligi ile yoklugu arasinda fark yoktur, yine yurtdisindan alinir biter gider iste.

http://www.burtsbees.com/…care-facial-moisturizers/
  • watsons da satılmaktadır lip balmları. 12 teleye edinebilirsiniz.

ben ballı olanından aldım ama kokusu bir acayip. bunun dışında nemlendirmesi falan gayet iyi.

tavsiye edilir.
  • amerika'dan gelen eşe dosta sipariş verilmesi gereken ürünlere sahip marka. türkiye'de boyner'in tuttuğumuzu ... politikası nedeniyle neredeyse lancome fiyatına satılmaktadır.
hesabın var mı? giriş yap