• bundan 6 yıl önce haftada en az 3 gün pizza yiyen ben pizza fiyatlarının yükselmesiyle bir sonraki yıl pizza yemeyi bıraktım. dominos'un orta boy efsane (italiano) + 1 l içecek + tarçınlı ekmek menüsü 17.90 idi. evet yanlış duymadınız bu menüyü 17.90'a alıyordum. fakat dominos'un anlamsız ve saçma sapan fiyat şişirmesinden dolayı artık pizza yemeyi bıraktım. pizza dediğin isterse büyük boy olsun 25'i geçmemeli maliyeti ne lan sanki? siz bu şekilde fiyat çekerseniz daha çok müşteri kaybedersiniz.
  • bir de pizza olsa iyi genelde çöp oluyor.
  • yeminle bimde satılan 8.90 tl lik 4lü toplamda 960 gram olan pizzanın tadı sbarronunkilerden daha iyi.
  • pide ve lahmacun gibi lokal lezzetleri tavsiye ederim.
    kapitalizmin oyuncağı olmayın!
  • dominos papa johns hatta pizza hutt hepsi sanki ağız birliği yapmış gibi, anasının amı gibi fiyat çekiyorlar. dahası kumpirde bile daha fazla malzeme var. bu sömürgeci markalardan acilen kurtulmamız lazım.
  • pizza fiyatları aşırı pahalı. 3 4 ay önce 45 tl neden pahalı diyordum bugün baktım 70 tl olmuş. bu nedir?
  • 70 olsun olmasına ama yediğimize değer birşey olsun bari. dayıyorlar piliç sosis piliç sucuk, üstüne 70 lira istiyorlar. hakkaten pizza olayı artık büyük bir sorun haline geldi, lüks kere lüks oldu.

evet arkadaşlar en büyük derdim bu.

bazen oluyor hayat kurtarıyor ama bu fiyatlarla artık krediye girip isteyeceğiz gibi duruyor.
  • tadı güzel olsa keske, gerci değisiyor ama olsun
  • artık 100 lira civarında olan pizzadır.
  • 5 sene önce 54 liraymış şimdi kaç lira olduğuna bakmaya korkuyorum
    ne ara bu hale geldik
hesabın var mı? giriş yap