• öyle etkileyicidir ki sözleri, müziği. yıldız tilbe sevmemenize rağmen bu nasıl bir yorumdur dedirtir. her dinlediğinizde içinizde bir yerler de kabuk tutmuş yaraları kanatır, ama yine de sürekli dinlemek istersiniz. *
  • sözleri:

yanar içim su gülüşüne
    bir tebessüm et söneyim
    hava buz kırağı deli bozuk
    terkedilmez ah nöbetim

nicedir sarhoşluğum
    ayamam anlayamam
    ödenir bedeli aşkın
    acıma, kederime, sonuma sebep olur
    ama gel, yüreğime sor...

kal yanımda
    uğrunda deliriyorum
    küçücüğüm kal yanımda
    uğrunda deliriyorum
    küçücüğüm kal

kelimeler yetmiyor anlatmaya korkuyorum
    sözlerimi gözlerime bak anla söylüyorum
  • son iki gündür aralıksız dinlediğim şarkı.bir derdim de yok ama nedensiz bir şekilde sadece dinliyorum..öyle bir şarkı ki, yıldız tilbe kal yanımda dediği zaman sanki birisini kaybetmişsiniz hissi olur insanda.
  • yildiz tilbe'nin bu sarkisinin bu kadar az bilinmesine sasirdim. mutlaka dinlenmeli. süper bi sarkiya süper bi yorum.
  • en içten yazılmış ve söylenmiş yıldız tilbe şarkılarından biri. saygı duyma sebebi. el adamı, vursalar ölemem, yar ve arzular arsız şarkılarıyla birlikte, hissettirdikleri kelimelerle tarif edilemez.
  • yanar içim su gülüşüne, bir tebessüm et söneyim ne demek armağan.
  • yıldız tilbe'nin haykırarak dile getirdiği sevgi.. şarkının nakaratı açıkça gösterir..
  • yıldız tilbe ''kal yanımda, uğrunda deliriyorum'' dedikçe kendimi parçalara ayırmak istiyorum. şarkının canlı halinde öyle bir bağırıyor ki, tüm sevgimi bu kadına hediye edebilirim.

http://www.youtube.com/watch?v=-kmv-sp8-jm
  • kelimeler yetmiyor anlatmaya korkuyorum sözlerimi gözlerime bak anla söylüyorum demiş üstad aşkın karşısında
  • buz kırağı kelimesini nasıl buldun be kadın?
hesabın var mı? giriş yap